Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Garanti Bankası Ekspertiz Ücreti Ne Kadar?

Garanti Bankası Ekspertiz Ücreti Ne Kadar?

Türkiye’nin en başarılı ve aktif güvenilirlik sunan bankalarından birisi olan Garanti Bankası, vatandaşlarına kredi imkanları sunarken de geniş kapsamlı imkanlar tanımaktadır. Özellikle de kredi vermeden önce ipoteğe almış olduğu evin ekspertiz ücretini sıkı araştırmalar neticesinde çıkarmakta olan bu banka, bu sayede de olabildiğince güvenilir ve adil bir süreç üzerinden ilerleyiş imkanı tanımaktadır. Bu imkan kapsamında bakıldığında ise gerçekten de karşımıza Garanti Bankası tarafından sunulan başarılı bir akış çıkmış olacaktır. Yani Garanti Bakası ekspertiz ücretini belirlemek adına öncelikle ipotek olarak vermiş olduğunuz mülkün değerini incelemektedir. Ki bu aşamalarda da oldukça profesyonel bir ekip önderliğinde ilerlediğini de unutmamanızı isteriz.

Garanti Bank ekspertiz ücreti ne kadar?

Garanti bankası ekspertiz ücreti 2017 senesi verilerine göre 550 TL olmaktadır. Bu ücrete İpotek bedeli ise dahil değildir. Aslına bakacak olursak ipoteğe bağlı olan ve kredi ile almak istediğiniz ev üzerinden yapılan bu ücretlendirme, bir nevi garantici bir yapıyı da ortaya çıkarmaktadır. Bu yapısallıklar dahilinde bakıldığında da sorunsuz bir şekilde mevcut kredi akışnızı bu banka ile kurabilirsiniz. Genel hatları ile diğer bankalara oranla konut kredisi açısından daha ılımlı bir yapı oluşturan Garanti Bankası, gerçekten etkili ve işlevsellik alanı yüksek bir detaycılıkla ilerleyişini devam ettiriyor.

Garanti Bankası’ndan konut kredisi koşulları

Garanti bankası ekspertiz ücretinin yanı sıra mevcut konut kredisi etkileşimlerini güçlendirmek adına belli başlı koşulları da mutlaka yerine getirmelisiniz. Özellikle konut kredisi için kredi puanınızın yüksek olması, ödenmemiş kredi borçlarının olmaması gerekiyor. Ayrıca nüfus cüzdanı fotokobisi, gelir belgesi, konutun tapusu gibi birçok detayı da eksiksiz bir şekilde işleyebilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde Garanti Bankası ile kurulan iletişim sayesinde, uygun görüldüğü takdirde konut kredisinden yararlanabilirsiniz. Tabii bu kredi için ekspertiz ücreti ve ipotek ücreti de eksiksiz bir şekilde verilmelidir. Her zaman müşteri memnuniyeti doğrultusunda ilerlemekte olan Garanti Bankası ve sunduğu konut kredisi imkanlarını mutlaka değerlendirmelisiniz. Bu sayede daha güvenceli bir konut işleyişi elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Bankaların Personel Alımı 2017 Takvimi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ