Kredi Notu Sorgulama

Garanti Bankası Bu Defa da Emeklilerin Yüzünü Güldürüyor

Garanti Bankası Bu Defa da Emeklilerin Yüzünü Güldürüyor

1946 yılından bu yana müşterilerinin ihtiyaçlarını gözeten Garanti Bankası, yenilikçi yaklaşımlarına ve desteklerine kaldığı yerden devam ediyor. Finansal anlamda ihtiyacı olan kişilere ayrı kategorilerde ihtiyaç kredileri sunan Garanti Bankası şimdi de emekliler için bir yeniliğe imza atıyor. Tüm emekliler adına özel ihtiyaç kredisi tasarlayan banka, emekli maaşı ile geçinmenin sıkıntısını bu vasıtayla bir nebze daha azaltmayı amaçlıyor.

Kredimi Nasıl Geri Öderim?

Maddi sıkıntılar yaşayarak kendilerine uygun bir krediye başvurmak isteyen emekli müşterilerine en uygun faiz oranlarıyla en uzun vade seçeneklerini sunan Garanti Bankası, bu kampanyalarıyla tercih edilebilirliğini de artırıyor.

48 aya kadar geri ödeme şansı sunan Garanti Bankası, 3 ayda bir emekli maaşı alan emeklileri de düşünmeyi ihmal etmiyor ve onlara göre de bir ödeme seçeneği sunuyor. Onlara, 3 ayda bir ödeyebilecekleri şekilde geri ödeme planı yapıyor. Faiz oranları ise seçilen vade seçeneklerine göre değişkenlik gösteriyor.

Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

garanti-den-emeklilere-ozel-kredi-firsatlari.jpg

10.000 TL kredi çektiğinizde ve bunu 48 aya böldürmek istediğinizde, Garanti Bankası bu krediniz için % 1,69 faiz oranı uyguluyor. Aylık geri ödemeniz gereken rakam ise tam olarak 327,88 TL oluyor. Eğer 15.000 TL tutarında kredi çekersiniz % 1,59 oranında faiz uygulanıyor ve aylık ödemeniz 479,92 TL'ye denk geliyor. Bu oranlar 25.000 TL'lik kredi için ise % 1,49 oluyor ve aylık ödemeniz 780,29 TL oluyor. Görüldüğü üzere kredi tutarı arttıkça faiz oranı daha da düşüyor.

Emeklilere Sağlanan Avantajlar Bitmiyor

Garanti Bankası kredi fırsatının yanı sıra emeklilere başka bir fırsat daha sunuyor. Maaşını Garanti Bankası'na taşıyan emeklilere ve yeni emekli olan kişilere maksimum 450 TL olmak üzere emekli maaş promosyonu sunuyor.

Maaşımı Nasıl Garanti Bankası'na Taşıyabilirim?

Bu işlemi gerçekleştirmek için kimliğiniz dışında başka hiçbir şeye gerek yok. Garanti Bankası'nın size en yakın şubesine giderek, ilgili çalışanlara danışabilir ve kısa sürecek bir işlemin ardından maaşınızı Garanti Bankası'ndan rahatlıkla çekmeye devam edebilirsiniz.

Nasıl Başvurabilirim?

Emeklilere özel kredi fırsatları ve promosyon kampanyası için en yakın Garanti Bankası şubelerine gidebilir, ihtiyacınız olan kredi miktarı için faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Garanti Bankası Kredi Hesaplama
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ