Findex Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kredi kayıt bürosuna gidip dilekçe doldurup saatlerce sıra beklemek yerine artık sadece TC numaranızı girerek, hızlıca Findex Kredi Notu Öğrenme Sorgulama yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi tüm bankalar kişilere kendi ürünlerini sunarken, kişilerin kredi notuna bakmakta ve orta düzeyde olan bireylere hızlıca onay aşamasına sokmaktadır. Ancak son zamanlarda artan borçlar ve kredi sicil sayısının artmasından sonra bankalar, ince eleyip sık dokuyor diyebiliriz kişiler için. Bizde sizler için findex kredi notuna nasıl ulaşabileceğinizi anlatacağız.

Findeks Kredi Notu Nedir

Findeks sistemi KKB ( Kredi kayıt ofisi A . Ş . ) sisteminin yepyeni marka isimidir . Bankalarda ki bilgilerimize dayanarak kredi puanımızı ölçülendirmek amaçlı yapılmış durumda olan tek sistemdir diyebiliriz. Bu sisteme T . C . kimlik numaranız ile birçok temel tek biçimde kayıt olabilirsiniz . Findeks uygulaması bankaların bizi ne türlü gördüğünün tek ön göstergesidir . Bankalarda kayıtlı durumda olan T . C . kimlik ve telefon bilgileriniz ile temel tek biçimde kayıt olduktan ardından kredi notunuzu öğrenebilirsiniz .

Aşağıda gösterilen fotoğrafta Findeks kredi notunu hemen öğren bölümünde ki boşluğa T . C . kimlik numaranızı girdikten ardından sorgulaya tıklamanız yeteri kadar olacaktır . Aşağıdaki resme veya buraya tıklayarak Findeks kredi notu sistemine doğrudan girişi yapabileceksiniz .

Findeks kredi notu öğrenme

findek kredi notu öğrenme

findek kredi notu öğrenme

Findeks sitesine girdiğiniz vakit TC numaranız ve şifreniz ile sisteme girdikten sonra anlık olarak kredi notunuz karşınıza çıkmaktadır. Sizde aklınıza takılan kredi notu sorularınız hakkında bizden yardım talep edebilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. […] sorgulaya tıklamanız yeteri kadar olacaktır . Aşağıdaki resme veya buraya tıklayarak Findex kredi notu sorgulama sistemine doğrudan girişi yapabileceksiniz […]

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status