Findeks Uyarı Hizmetleri Nelerdir?

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Findeks internet sitesi tarafından sunulan özel hizmetlerden biri olan Findeks uyarı sistemi, kredi notu ortalamanızı mümkün olan en yüksek seviyede tutmanızı sağlayacak olan özel bir hizmettir. Peki, findeks uyarı hizmetleri nelerdir?

Findeks Paketleri 

Diğer findeks paketleri ile beraber sunulan Findeks uyarı hizmetleri için ayrı bir satın alım yapmaya gerek yoktur. Bu hizmet ile beraber sistem otomatik olarak kullanıcıya kredili hesaplarda ve kredi kartı ürünlerinde yapılan limit değişikliği bilgilerini aktarırken aynı zamanda bu hesaplarda gerçekleştirilen akışı da aktarmaktadır. Aynı zamanda yapılan yeni kredi karı başvuruları, kredi başvuruları gibi kredili ürün başvuruları da Findeks müşterilerine düzenli aralıklarla iletilmektedir.

Kredi Notu Sorgulama 

Kredi Kayıt Bürosu tarafından kurulan ve her geçen gün kullanım alanını genişleten kredi notu sistemi pek çko kişinin bankalara olan borçlarını ödeme konusunda daha dikkatli davranmalarını sağlamaktadır. Düşük kredi notuna kredi onayının alınmasını zorlaştıran bankalar bu sayede kredili ürün kullanan müşterilerinin üzerinde de ödemelerini daha düzenli yapmaları konusunda gerekli baskıyı oluşturmaktadır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status