Findeks Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama / Öğrenme

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kredi notu sorgulaması için kullanabileceğiniz yöntemler bulunmakta olup ücretsiz kredi notu sorgulama işlemi ise sadece Findeks internet sitesi üzerinden sadece bir kerelik olmak üzere ilk defa kredi notunu öğrenecek olan kişilere sunulan bir hizmettir. Bunun dışında hiçbir şekilde ve hiçbir kanal üzerinden ücretsiz olarak kredi skoru öğrenme işleminin gerçekleşmesi mümkün değildir.

Findeks Ücretsiz Kredi Notu

Daha önce kredi notu sorgulaması yapmamış olan kişilerin Findeks üyelik işlemlerini gerçekleştirerek sisteme kayıt olmaları ve ardından internet sitesi üzerinden not sorgulaması yapmaları durumunda ücretsiz kredi notu öğrenme işlemlerini gerçekleştirmeleri mümkündür. Bunun dışında kalan durumlarda ne yazık ki kredi notu belirli bir ücret karşılığında sorgulanabilir. Ödenecek olan ücret ise tercih edilen yönteme bağlı olarak değiştir.

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama Garanti 

Garanti KKB kredi notu sorgulamasını diğer tüm bankalar gibi belirli bir ücret karşılığında yapmaktadır. Yani ücretsiz kredi skoru öğrenme hizmeti vermemektedir. Garanti Bankası kredi notu öğrenme işlemlerinde şubelerden yapılan not sorgulaması için 10 lira talep ederken Garanti Bankası internet şubesi üzerinden yapılan KKB Risk Raporu sorgulamaları için ise 6 lira hesaptan masraf kesintisi yapmaktadır.

SMS İle Kredi Notu Öğrenme 

Kredi notunu öğrenmek için kullanabileceğiniz bir diğer kolay yöntemde kısa mesajla kredi notu sorgulaması yapmaktır. Bunun için hattı Turkcell ya da Vodafone olan  bir cep telefonunun mesaj bölümüne kimlik numarası ve doğum yılı bilgilerini rakamlarla yazıp oluşturduğunuz mesajı 1122 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Bu hizmetten yararlanan kişilerin ödeyecekleri kredi notu sorgulama ücreti ise 9 liradır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

DMCA.com Protection Status