Findeks Kredi Notu Ücreti 2016

Paylaş
 

Kredi notu sorgulama servisi olan findeks, ilk sorgulama sonrasındaki gelen kredi notu sorgulamalarından ücret talep etmektedir.

Findeks Nedir ?

Findeks, kredi notunu öğren yöntem ve şekilleri de son derece basittir. TC kimlik numarası veya bankaların internet şubesi üzerinden kredi notu öğrenebilmektedir. Findeks kredi notu paketleri bireysel ve ticari olarak da ayrılmıştır. Findesk’e ilk olarak üye olmak ücretsizdir. Bunun yanında çeşitli Findeks avantajlarından yararlanmak için çeşitli paketler bulunmaktadır. Bireysel kredi notu paketleri içerisinde klasik, gold takipçi, gold danışmanlık ve Premium paketler bulunmaktadır.

Findeks, 9 ayrı bankanın ve Kredi Kayıt Bürosu’nun ortaklaşa kurduğu ve vatandaşlara kredi notum kaç diye bildiren bir kuruluştur. 2013 yılından itibaren düzenlenen kanun ile kişilerin kredi notunu öğrenmesi bankalar için oldukça önemli bir hale gelmiştir. Bankalar kredi verecekleri müşterilerini kredi notu sayesinde seçebilmektedir.

findeks kredi notu ücretleri 2016

findeks kredi notu ücretleri 2016

Findeks Kredi Ücretleri 2016

Bu paketlerin fiyatları da oldukça uygundur. Aylık 4,5 TL’den başlayan fiyatlar 11 TL’ye kadar çıkmaktadır. Bu paketlerin içerisinde notlu risk raporu, izleme, uyarı hizmeti ve not danışmanlığı takibi yapılmaktadır. Ticari paketlerde ise yıllık not üzerinden kategoriler yapılır. Aylık 20 TL’den başlayan paket fiyatları ile istediğiniz Findeks ticari paketlerden birini alabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status