Finansbank Telefondan Kredi Almak

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kredi alabilmek için, ilk olarak Finansbank’ın internet sitesinden ilgili detaylara ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Ya da 0850 222 0 900 numaralı telefondan bankanın müşteri hizmetlerine bağlanarak oradan da gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise, telefondan kredi almaktır. Bu yol da diğer yollar gibi gayet pratiktir. Herhangi bir banka şubesine gidip zaman harcamak yerine telefonunuzla 2 dakika içinde kredi talebinizi ilgililere iletebileceksiniz. Finansbank’tan telefon yoluyla kredi alabilmek için; cep telefonunuzun, mesaj bölümünden TC Kimlik numaranızı yazıp, 5030’a kısa mesaj atmanız yeterli olmaktadır.

Finansbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu Para Cepte hizmetiyle ihtiyaç kredisi alımı için bir başvuru yöntemidir. TC Kimlik numarasını yazıp 5030’a gönderdikten sonra kredi talebi işlemi başlatılır. Başvuru sonucu ise, daha sonra tekrar cep telefonuna kısa mesaj olarak iletilmektedir. Ön onay aşamasında kredi için belirtilen miktardan daha yüksek kredi isteyebilmek için banka tarafından gelir belgesi de istenmektedir. Bu da ikinci bir mesajla yine 5030’a iletilebilecektir. Daha sonra yine cep telefonunuza banka tarafından bir kısa mesaj gönderilerek bilgilendirme yapılacaktır.

Finansbank telefondan kredi almak yoluyla 5030’a atılan kısa mesaj sonucunda eğer onay oluşmuşsa bir ay içinde size en yakın olan Finansbank şubesine giderek başvuru talebiniz onaylanacaktır. Şubeye giderken yanınızda TC kimlik ve adres belgesini (ikametgâh belgesi ya da son 3 ay içerisinde başvuru sahibi adına düzenlenmiş olan elektrik, doğalgaz, su veya ev telefonu faturası da adres olarak kabul edilebilecek belgelerdendir.) götürmeniz gerekmektedir.

Ayrıca kredi vadesi boyunca da banka tarafından hayat sigortası yapılmaktadır. Telefon yoluyla, yani 5030’a atılan kısa mesaj yoluyla talep edilen kredi, her türlü GSM operatöründen yapılabilmektedir. Başvuru ücreti ise müşteri tarafından karşılanacaktır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status