Finansbank Personel Alımı

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Türkiye’de toplam 629 şube ile insanlara hizmet vermekte olan Finansbank tecrübeli kadrosu ve kaliteli hizmetiyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya devam etmektedirler. Gerek bankada açık olan pozisyonlar ve gerekse gelişen teknolojiyle daha fazla hizmet alanının oluşmasıyla, artan talebi karşılamak için personel alımı yapmaktadır. Bu yüzden açık olan pozisyonlara personel alımı yapacaklardır. Yine bu kadrolar için, Türkiye’nin ihtiyaç olan farklı illerinde bireysel satış temsilcisi olarak da pek çok alım yapılacaktır.

2015 yılında da pek çok kişiye iş imkânı sağlayan Finansbank bu yılda kadrosunu genişletmek maksadıyla personel alımlarına devam edeceğini duyurdu. Finansbank 2016 için personel olmak isteyen adaylar, bankanın çeşitli şubelerinde aktif bir biçimde ürün satışı yapacaklardır. Personel alımları ile her zaman dikkat çeken bankalardan olan Finansbank, bu yıl içinde de yeni ilanlarını yayınlamaya ve alımlara da başlamış durumdadır. Personel alımına başvurmak içinse bazı şartlara uygun olmak gerekmektedir.

Başvuru Şartları;

  • Başvuruda bulunacak adayların ilk olarak en az lise mezunu olması şartı aranıyor. Ya da devam zorunluluğu olmadığı takdirde, üniversite öğrencisi olması gerekmektedir. Bu durum ise öğrenciler için çok avantajlıdır. Yani okuyarak para kazanabilirsiniz.
  • Adayların 30 yaşını geçmemiş olması gerekmektedir.
  • İnsanlarla olan iletişimi kuvvetli olmalıdır.
  • Başvuracak adayların o alanda kariyer yapma planı olması gerekmektedir.
  • İkna kabiliyetlerinin bulunması istenmektedir.
  • Başvuracak erkek adaylar için ise, askerliğini yapmış olmaları ya da en az 2 sene tecilli olması istenmektedir.
  • Yine adayların ekip çalışmasına uygun şekilde olması ve müşteri odaklı olarak çalışmaya uygun nitelikte olması gerekmektedir.
  • Alınacak personeller, tam zamanlı olarak çalışacaktır. Türkiye’nin farklı şubelerinde görev yapacak olan bu adaylar, ekonomi ve finans alanında görevlendirilecektir.

Bunun dışında Finansbank personel alımı için başka herhangi bir şart öne sürülmeyecektir. Başvurular bu şartlar doğrultusunda değerlendirilecektir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status