Kredi Notu Sorgulama

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Dünyamızda mevcut finansal sistemin ayaklarından olan bankacılık sistemi ülkemizde de yoğun olarak işlem görmektedir. Ülkemizde farklı banka türleri faaliyetlerini sürdürmektedir. Bankacılık sistemini özel ve kamu olarak ikiye ayrılmaktadır. Kamu bankaları fazla olmamakla özel bankaların sayısı sürekli olarak artmaktadır.

Ülkemizde geçmişte olan finansal krizin ardından bankacılık hukuku ve bankacılık mevzuatı radikal bir değişim içerisine girmiştir. Bu denetim neticesinde piyasada işlem yapan bankaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Finansbank da ülkemizde faaliyetlerini uzun zamandır devam etmektedir. 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuştur ve geniş toplum kesimi tarafından kullanılmıştır. İlk çıkardığı kredi kartı ile müşteri sayısı bir hayli artmıştır. Bu başarılı geçmişi ile ülkemizde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Geniş tabanlı müşteri sayısı ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Finansbank çeşitli sistemler ile müşterine hizmetler sunmaktadır.

Özellikle 1999 yılında hizmete sunduğu ilk taksitli kredi kartı olan Galaxy Card büyük talep görüşmüştür. Bu kredi kartı 2001 yılında çeşitli kampanyalar sunarak müşteri potansiyelini artırmıştır. Bu kredi kartı daha sonra adını Card Finans olarak değiştirmiştir. Söz konusu kredi kartı dört yıllık kısa bir süre içerisinde piyasada visa karta sahip banka kartı olarak bilinmektedir. Finansbank müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartı imkânları ile ödül almıştır ve ” En iyi yeni banka kartı lansmanı” kapsamında ödül alan ilk ve tek Türk bankası olarak bilinmektedir. Bu özellikler ile toplum tarafından sürekli olarak talep gören Finansbank sürekli olarak sunmuş olduğu hizmet kalitesini yükseltmiştir.

Finansbank Türkiye’de öncü banka olmasından dolayı toplum tarafından tercih edilmekte ve yapmış olduğu sistemler sayesinde insanların mağdur olmalarını engellemiştir. Bankacılık vizyonu olarak diğer bankalara da öncü olması ile bilinmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Finansbank Müşteri Numarası Öğrenme
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ