Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

CardFinans Kredi Kartı Başvurusu
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Finans bankasının müşterilerine özel avantajlı kredi kartı olan cardfinans kredi kartı sahibi olmak için izleyebileceğiniz iki yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler internet bankacılığını kullanma ve  en yakın finans bankası şubesine bizzat giderek başvuru yapma yöntemidir.

İnternet bankacılığı ile cardfinans başvurusu: Finans bankası internet sayfasını açarak kredi kartları menüsüne (http://www.finansbank.com.tr/kartlar/kredi-kartlari/ ) gelip bu sayfadan size sunulmuş kredi kartlarından hangisine sahip olmak istiyorsanız o kredi kartına tıklayıp kredi kartı başvurusu yapın. Açılan başvuru formunu dikkatli ve detaylı doldurmanı hem limit açısından hem de başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi açısından önemlidir. Kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve gerçekçi doldurmanı sizin için avantaj yaratacaktır. Başvuru formunu doldurduktan sonra cardfinans kredi kartı başvurumu onaylıyorum butonuna tıklayarak kredi kartı başvurunuzu tamamlamış olursunuz.

CardFinans Kredi Kartı Başvurusu

CardFinans Kredi Kartı Başvurusu

Finans Bankası Şubesine giderek başvuru: Cardfinans kredi katı başvurusu için en yakın kredi Finans Bankası şubesine gitmeniz yeteli olacaktır. Bireysel işlemler sıra numaranızı alarak sıranızın gelmesi bekleyin. Sıranız geldiğinde müşteri temsilcisine kredi kartı başvurusu yapmak istediğiniz belirtin. Müşteri temsilcisinin size vereceği kredi kartı başvuru formunu eksiksiz ve gerçekçi bilgiler ile doldurun. Bu durum sizin avantajınıza olacaktır. Başvuru formunu ve kredi kartı sözleşmesini imzaladıktan sonra yanınızda getirdiğiniz güncel ve son aya ait maaş bordrosunu, kimlik fotokopinizi görevliye uzatın. Müşteri temsilcisi başvuru formunuzu inceledikten sonra eksiksiz olarak sisteme bilgileriniz işleyecektir.  Bu şekilde Finans Bank Carfinans kredi kartı başvurunuzu yapmış olursunuz. En kısa zamanda cep telefonunuza kredi kartı başvurunuzun olumlu veya olumsuz sonuçlandığını belirten bir mesaj gelecektir. Mesaj olumlu cevap içeriyorsa 10 iş günü içinde size kredi kartınızı ulaştıracaklardır. Bu nedenle iş günü içerisinde bulunduğunuz yerin adresini vermeniz önemlidir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır İle Alakalı Kredi Notu Sorgulama Yazıları

DMCA.com Protection Status