Finansbank Kredi Başvurusu

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Türkiye’nin kurumsal anlamda en önde gelen bankalarından birisi olan Finansbank, avantajlı kredi imkânlarıyla müşterilerinin nakit ihtiyacını karşılamaya devam ediyor. Finansbank üzerinden kredi başvurularınızı birden fazla kanal aracılığı ile yürütebilir ve kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Şubeden Başvuru

Şube başvurularını yapan kişiler genel olarak Finansbank’tan ilk kez kredi alan ve bankanın müşterisi olmayan kredilerdir. Finansbank kredi başvurusu için şubeyi seçen kişilerin, gerekli evrakları temin ettikten sonra kredi başvuruları alınacaktır.

Başvuruya giderken yanınızda nüfus cüzdanı ve gelir belgesinin olması gerekmektedir. Bu belgelerin yanına bankadan alacağınız kredi başvuru formunu da ekleyerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka gerekli gördüğü durumlarda sizlerden ek evraklar da isteyebilecek ve başvurunuzu bu şekilde değerlendirecektir. Şubeden yapılan başvurularda sonucu yine şube üzerinden öğrenebileceğiniz gibi, banka tarafından sms ile de bilgilendirilebilirsiniz.

İnternet Başvuruları

Daha önceden Finansbank müşterisi olan ve internet bankacılığı şifresi edinen kişiler, kredi başvurularını direkt olarak internet üzerinden de gerçekleştirebilir. İnternet başvurularında kişilerden herhangi bir belge talep edilmediği için, bu başvuru aşaması daha kısa sürer. Başvuruyu yapan kişi zaten bankanın bir müşterisi olduğu için, tüm bilgileri kayıt altında olacaktır. Bu sebepten ötürü banka herhangi bir belge talep etmeyecektir.

İnternet üzerinden kredi başvurunuzu yaptıktan sonra, sonuç size dakikalar içinde yine internet kanalıyla iletilecektir. Bu şekilde yaptığınız başvurularda, paranızı direkt olarak internet üzerinden de alabilirsiniz. Böylece hiçbir şekilde şube yüzünü görmeden kredi alabilmeniz mümkündür.

Sms İle Başvuru

Finansbank, müşterilerine sms yoluyla kredilere başvurma imkânı da tanımaktadır. Sms başvurularında banka müşterisi olma şartı aranmamaktadır. TC kimlik numaranızı ilgili numaraya mesaj atarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu aşamada banka sizleri kredi süreci hakkında yine mesaj yoluyla bilgilendirecek ve gerekli gördüğü durumlarda belge talep edebilecektir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status