Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve Başvuru Yöntemleri

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve Başvuru Yöntemleri

Hayat şartlarının ağırlığından dolayı hepimiz dönem dönem nakit sıkıntısı çekiyor ve zor durumda kalıyoruz. İşte böyle durumlarda bize destek olmak amacıyla yürütülen banka kampanyaları kapsamında ihtiyaç kredileri yardımımıza koşuyor. Bu kampanyalardan biri de oldukça uygun faiz imkanı ve ödeme kolaylığı sunan Fibabanka ihtiyaç kredisi. Hep beraber Fibabanka ihtiyaç kredisi hesaplama ve başvuru yöntemlerine göz attığımızda,

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Hesaplama

  • Fibabanka ihtiyaç kredisi tutarı 1000 ile 30.000 arasında değişebilmektedir.

  • Banka tarafından 48 aya kadar da vade imkanı sunulmaktadır.

Kredi tutarı 1.000- 9.999 TL arasında ve vade 3-48 ay arasında ise faiz oranı % 1,49,

Kredi tutarı 10.000- 30.000 TL arasında ve vade 3-48 ay arasında ise faiz oranı % 1,45 olarak belirlenmektedir.

Detaylı Olarak İncelediğimizde

fibabanka-kredi.jpg

5000 TL kredi tutarlı 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,49 ve aylık kredi taksit tutarı 466,66 TL ve alınacak ücretler toplamı 101,27 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Alınacak ücretler kapsamında kredi tahsis ücreti, sigorta masrafı ve vergiler yer almaktadır. Hayat sigortası primi müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi koşullarına göre değişiklik göstermektedir yukarıdaki örnekte alınacak ücretler kapsamında yer alan hayat sigortası bedeli 45 yaş erkek üzerinden hesaplanmıştır.

Yine tercihiniz 20.000 TL ve 48 ay vadeli bir kredi ise, % 1,45 faiz oranı, 755,48 TL ücret miktarı ve 618,02 TL gibi uygun bir geri ödeme tutarı ile de kredinizi kullanabilirsiniz.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Kredinize başvuru yapmak için hemen size en yakın Fibabank şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilir ya da internet bankacılığı üzerinden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Fibabank kredi başvuru sonucu sorgulama için de Fibabank kredi sonucunu müşterilere banka şubeleri aracılığıyla ve telefon bankacılığı üzerinden vermektedir.

Fibabanka cepten kredi başvurusu ise 1.000 ile 20.000 TL arasında olan krediler için geçerlidir ve vakit kaybetmeden oldukça kolay bir şekilde başvuru yapmak için T.C. Kimlik Numaranızı yazarak 3422’ye SMS atmanız yeterli. SMS sadece ön onay niteliğindedir. Krediniz onaylandıktan sonra Çağrı Merkezi sizi arayıp müşteri bilgilerinizi talep edecek ve daha sonra işlemleri tamamlamanız için şubeye gitmeniz gerekecektir. Şubeye giderken de yanınızda götürmeniz gereken bazı evraklar talep edilecektir.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvurusunda Bulunmak için İstenen Evraklar

Krediniz için başvuruda bulunurken banka şubesinden istenen belgeler:

  • Kimlik Fotokopisi

  • Son 3 aya ait fatura talep edilmektedir. (Telefon, Doğal gaz ya da elektrik faturası olabilir.)

  • Gelir belgenizin aslı istenmektedir.

Haydi sizde ihtiyaçlarınızı ertelemeden en yakın Fibabank Şubesi’ne giderek farklı kampanyalar ve kredi koşullarıyla da ilgili bilgi alabilir ve size en uygun kredi seçeneklerini belirleyerek ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  En Yüksek Vadeli Hesap Cepteteb Bankasında
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ