Faizle Para Verenler Ankara

Paylaş
 

Borç para arıyorum diyen kişilerin ilk tercihleri bankalar olurken bankadan kredi kullanmak istemeyen ya da kredi onayı almakta zorlanan kişilerin tercihleri ise faizle borç para bulmak olmaktadır. Faizle para veren yerler Ankara ve İstanbul başta olmak üzere pek çok yerde bulunurken bu tercihte bulunan kişilerin tefecilerden para almak gibi bir hataya düşmemeleri çok önemlidir.

Bankadan Kredi Alamayanlara Kredi Verenler 

Borç para almak için arayış içerisinde olan kişilere yönelik olarak hizmet veren yeni ortaya çıkan “acil kredi çıkartılır” firmaları aslında yasal olmayan kurumlardır. Çünkü faiz karşılığı borç para vermek tefecilik olarak kabul edilmekle beraber yasal olarak bu yetki sadece bankalara tanınmaktadır. Bu nedenle bankadan kredi reddi alan kişilerin bu tip kurumları tercih etmeden önce iki kere düşünmeleri ve çok iyi araştırma yaptıktan sonra başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Faizle Para Alma 

Faiz karşılığında borç para almak isteyen kişilerin bankalardan onay alamamaları durumunda ikinci bir seçenek olarak karşılarına faizle borç para veren kurumlar çıkmaktadır. Tefeciden borç para almak sizi içinden çıkamayacağınız çok daha büyük bir borç batağına sürükleyeceği için bunun yerine en azından kurumsal kimliği olan bu tip aracı kurumlara başvuruda bulunmanız çok daha doğru olacaktır.

Konumuzdan Başlıklar:

DMCA.com Protection Status