Kredi Notu Sorgulama

Eve Püskül Bağlama İşi Veren Firmalar

Eve ek iş konularından bir tanesi hızlı para kazanma yolları olarak Eve Püskül Bağlama İşi Veren Firmalar diyebiliriz. Püskül yapılışı, itibari ile ilk başlarda zorlanabilirsiniz. Ancak eliniz alıştığında çok hızlı bir şekilde günlük bazda bir koliyi dahi bitirmek mümkün.

Para kazanmanın yolları konusunda fikir sahibi olmak isteyenlere önerimiz ev ortamlarında part time veya ek iş yaparak bu işlerden para kazanabilirsiniz. Söz konusu eve ek iş kategorilerinde yüzlerce farklı şekillerde iş kolunun olduğu biliniyor. Bunlardan biri daha geçen gün açıkladığımız evde priz montaj işi diyebiliriz.

püskül işi

püskül işi

Püskül bağlama işi hakkında merak edilenleri buradan öğrenmek mümkün. Buradaki iş kolu genelde tekstil fabrikalarının yoğun olduğu illerde daha çok işveren çıkmaktadır. Yine de bizler sizler adına bu iş kolunun tüm detaylarını yazmak istiyoruz. Genelde perdeler, masa örtüleri, yazmalar ve çeyizlikler de bu gibi püskülleri görmek mümkün. İş sizlere basit gelebilir ancak işin içine girdiğiniz andan itibaren zorluk olarak zaman sıkıntısı çekebilirsiniz.

Eve ek iş veren firmalar bu gibi püskül bağlama ve sarma işlemlerine girecek olan bireylere ve de ailelere tüm malzemeleri kendileri temin etmektedir. Siz sadece işin pratikliğini yani bağlama metotlarını yapacaksınız. Bu işi genelde fabrikalar hazır makinelerde yapabiliyordu. Ancak işin kalitesi ve ucuzluğu düşünüldüğünde insan gücünün bu işlere çok yakın olduğu bilinmektedir.

Söz konusu evde püskül işinde zamanla hızlı olacağınız için günlük ve haftalık bazda ürünleri teslim edebilirsiniz. Ödemeler genelde malzemeleri teslim ederken değil, iş bitiminde kolileri almaya gelirken ödenmektedir. Bu işleri nereden bulacağınız konusunda büyük illerin ve tekstil ile uğraşan firmaların olduğunu belirtmiştik bunlara baktığımızda İstanbul, Gaziantep, Bursa, Denizli, Kocaeli, gibi önemli kentler ilk sıralarda geliyor.

Firmalar genelde bu işleri verme amaçlarında çalışan bireylerin sigorta, yol ve yemek masraflarından kurtulmak için ucuz işçiliğe kaçmakta olduğunu belirtelim. Aynı iş ucuz fiyat tarifesi olsa gerek, çoğu firma artık eve ek iş konusunda bir çok birey aramaktadırlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. nagihan dedi ki:

  püskül işini yaparım adanadan 3 kişiyiz

 2. filiz kaya dedi ki:

  ben püskül işi almak istiyorum su an yapıyorum zaten günde 300 adet yapıyorum cvp verırsenız sevinirim istanbul sultanbeylı

 3. Sibel dedi ki:

  İstanbul Beşiktaşta oturuyorum Evde Püskül Bağlama İşi yapmak istiyorum

 4. Merve saatci dedi ki:

  Bende puskul isi almak istiyorum cok igtiyacim var

 5. Binnaz pacaci dedi ki:

  Puskul bağlama ve perde lere dikim yaparim

 6. hafize dedi ki:

  bursadayım püskül işi yapmak istiyorum işi biliyorum

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.