Eve Priz Montaj İşi Veren Firmalar

Paylaş
 

Eve ek iş konuların başında gelen bir iş türü olan Eve Priz Montaj İşi Veren Firmalar hakkında güncel bilgileri bulabilir ve konu hakkında para kazanmaya başlayabilirsiniz. Eve ek iş veren firmaların sayısı oldukça fazladır. Boş zamanlarınızda evinizde rahat ortamda kolayca bu işleri yaparak, ek gelir kazanabilirsiniz.

Evde yapılacak işler nelerdir

Bugün sizlere evde yapılacak işler hakkında bilgi vermek istiyoruz. Bu bilgiler ve konumuza göre bir iş türü ise evde priz montaj işidir. Bu iş sanıldığı kadar zor olmayıp, pratik yaptığınız andan itibaren günlük bazda 70 TL ye kadar para kazanmak mümkün.

Fabrikalardan çıkan prizler genelde son aşamalarda montajın yapılması için makineler yerine insan gücüne ihtiyaç duymakta. Hali ile bu ihtiyaç bir iş kolunun doğmasına vesile olmakta. Genelde iş verenler bu iş için fabrikalarda bulunan işçilere yaptırmaktadır. Ancak sigorta masrafı ve verilecek olan yüksek prim ücretleri işin içine girdiğinde, iş verenler kolay yoldan işlerin yapılmasını temenni edecektir. Bu yüzden soluğu evde bu işi yapacak olan çalışanların yanında almaktadır.

Eve Priz Montaj İşi Veren Firmalar

Firmalar genelde ülkemizde batı kısımlarda özellikle Kocaeli, Zonguldak, Bilecik, Amasya taraflarında çok var. Burada iş gücü yüksek olmasına rağmen evlerde zamanı çok olan bireylere vermektedir.

Bildiğiniz gibi evlerde gördüğümüz prizler ve lamba duyuları fabrikalardan hazır olarak çıkmaktadır. Ancak montaj işlerinde vidaların takılması ve lastiklerin geçirilmesi durumunda, el işlerine girdiğinden dolayı bu işten para kazanmak mümkün. Peki nasıl yapılacak, hangi firmalar ile temas kurulacak sadece priz işinden ne kadar kazanacaksınız gibi sorularında yanıtlarını buradan bulabileceksiniz.

Priz montaj konusunda sadece bir kişi ile illa yapılacak diye bir kural yoktur. Ailece, aile bireyleriniz ile beraber kolayca verilen işleri yapabilirsiniz. Söz konusu her iş başına değil koli başına ücret verilmektedir.

priz montaj işi ile para kazanmak

priz montaj işi ile para kazanmak

Evde priz montaj işi ne kadar veriyor, derseniz size şöyle açıklayabilirim. Bir kolide 140 adet priz bulunuyor. Bunların parçalarını ve lastiklerini takmanız kafidir. 1 koli için verilecek tutar 70 TL verilmektedir.

DMCA.com Protection Status