Eve Mandal İşi Veren Firmalar Hangileri

Paylaş
 

Eve ek iş veren firmalar konusunda önemli bir iş türü de eve mandal işidir. Bu iş kolunda yapmanız gereken sadece mandalları birleştirmek ve buna bağlı olarak ek gelir sağlamak. Ek gelir sağlayan işlerden bir tanesi olan mandal işi, her yıl giderek önemini artırmaya başlamıştır. Hali ile bu sektör hakkında bilgi almak isteyen ve nerelere başvurulması gerektiğini bilmeyen bir çok kişi bulunmaktadır.

Daha önceki yazımızda eve kalem işi ile para kazanmanın nasıl ve ne şekilde yapabileceğinizi anlatmıştık. Bugün ise bu işten daha basit olacak ve hızlıca kolayca para kazanabilirsiniz.

Eve Mandal İşi Veren Firmalar Hangileri

Mandal işi ile evinizden basit olarak el işi yaparcasına para kazanabilirsiniz. Adet başı olmamakla beraber koli bazında size teslim edilen ürünleri teslim etmeniz sonrasında paranızı alabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi mandal takmak, priz montajı, evde kalem montajı gibi bir çok iş türünde önemli olan sigortadan yırtmak hali ile iş verenler genelde sigortalı işçi çalıştırmak yerine daha az maliyetli evde iş yapacak iş gücüne vermektedir. Bu yüzden bu iş verenler bu platformlarda bizden yardım talep ederek, mandal işi yapacak olan bireyleri bulmamızı istemektedirler.

eve mandal işi veren firmalar

eve mandal işi veren firmalar

Bu işe başlamak için sizlere sunulan örnek mandalın nasıl montaj yapıldığını anlamanız gerekiyor. İlk etap da zorlansanız da sonraki aşamalarda eliniz çabuk alışacağı için her gün kolilerce mandal sunabilirsiniz.

Eve mandal işi veren firmalar genelde batı bölgelerinde olmasına rağmen son yıllarda bu iş kolu yurdun çoğu illerine yayılmaya başlamıştır. Bu iş kolundan fazla talep eden yerlerden biri de Gaziantep ilinde fazlası ile işçi alınmaktadır.

Ek iş ilanları ve eve ek iş konusunda önemli bir iş dalı olan eve ek iş veren firmalar her yıl olduğu gibi bu yılda binlerce türdeki iş kolu piyasaya çıkmaktadır.

  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. butcu hisim dedi ki:

    Evde ne is olsa yaparim elim yatkindir her turlu el isi montaj ve paketleme

Bir yorum bırak

*

code

Eve Mandal İşi Veren Firmalar Hangileri İle Alakalı Kredi Notu Sorgulama Yazıları

DMCA.com Protection Status