Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Eve Kalem İşi Veren Firmalar Hangileri

Eve Kalem İşi Veren Firmalar Hangileri

Eve ek iş veren firmalar arasında kalem işi, son derece karlı bir sektör haline gelmiştir. Bu işi yaparak, ev ortamında kolayca para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenleri ve bağlantıları içeren bu konumuzu inceleyebilirsiniz.

Kalem İşi İle Para Kazanmak

Kalem işinden para kazanmak son derece mümkündür. Bu işi yapan patronların olduğunu belirtelim. Buna en basit olarak Çin ülkesini örnek verebiliriz. Zira kırtasiye işlerinde ülkemizdeki fabrikalar üretimi artık ithalat yolu ile bu ülkeden yapmaktadır. Buradan hazırlanan ürünler tanesi 0,1 ise , Çin’den yaptırdığınızda 0,01 olabiliyor. Bunun nedeni ucuz işçiliğin devreye girmesidir. Bunu bilen patronlar Çin’den ithalat yapmak yerine memleketimin insanları ekmek yesin mantığı ile aynı işlemi burada da yapmakta. Hali ile fabrikalarda pahalı işçi çalıştırmak istemeyen iş verenler, konu ile alakalı evde ek iş yapan kişiler ile çalışmak istemektedir.

Bu iş türlerinden para kazanmanız için sisteme kendinizi yazdırmanız gerekiyor. Yani tüm masrafları ve malzemeleri iş veren karşılamaktadır. Siz adet başına göre değil kolide bulunan düzineye göre para alacaksınız. Para miktarı değişken olabiliyor ancak günlük bazda orta şeker bir tadında çalıştığınızda günlük minimum 50 TL dahi kazanabilirsiniz.

Eve Kalem İşi Veren Firmalar Hangileri

Firmaların çoğunluğu Batı bölgelerinde Kocaeli, Gebze, İstanbul, Çerkezköy, Tekirdağ, Bilecik gibi yerlerde bulunmaktadır. Ancak bu sektörde ekmek yiyenlerin sayısı fazla olduğu için bir çok firmayı görmek mümkün.

eve kalem işi veren firmalar

eve kalem işi veren firmalar

Ek gelir nasıl kazanabilirim sorularına en güzel yanıtlardan bir tanesidir evde ek iş yaparak, para kazanmak. Sizlerde konu hakkında bilgi almak için firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına ADINIZI-SOYADINIZI-MAİL ADRESİNİZİ VE YAŞADIĞINIZ MAHALLEYİ yazarak sizlerde firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Revsan dedi ki:

  Acill ek işe ihtiyacım var cocugum için lütfen yardımcı olun Antalya Ünsalda oturuyorum

 2. Tuğba dedi ki:

  Kalem montaj işi istiyorum
  Yardımci olursaniz sevinirim
  Antalya varsakta ikamet ediyorum

 3. Sibel dedi ki:

  İstanbul Beşiktaşta oturuyorum Evde Kalem İşi yapmak istiyorum

 4. Ahmet dedi ki:

  Istanbul arnavutkoy anadolu mahallesi is varsa yolla gelsin

 5. Sakine koç dedi ki:

  Gülsuyu Mah Sakinli Sok No 6/ D 3 Maltepe

 6. Sakine koç dedi ki:

  Benim bu işe cok ihtiyacım var iki çocuk okutuyorum eşime azda olsa yardımcı olmak istiyorum.lütfen.Maltepe Gülsuyu Mah sakinli sok no 6 d 3

BİR YORUM YAZ