Evde Sabun Paketleme İşi – Eve Ek İş

evde sabun paketleme işi
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bazı durumlarda ne kadar aylık düzenli maaşınız olsa dahi ekonomik anlamda açığımız çıkabiliyor. Bu durumda eve ek iş getirerek, kolayca para kazanmak mümkün. Bu işlerden bir tanesi de Evde Sabun Paketleme İşiEve Ek İş konulu makalemiz.

Bu ek işi tüm bayanlar yapabildiği gibi çoğu erkek kesimi de hızla yapabilir. Evinizin ortamında rahatlıkla çayınızı yudumlarken, bir yanda da ek iş yaparak, para kazanmak mümkün. Evinizde sabun paketleyerek rahatlıkla zorlanmadan kolayca ek iş yaparak, arta kalan zamanlarda da dinlenerek, hem paketleme işinizi bitirerek, hem de gönül rahatlığı ile hızlıca para kazanabilirsiniz.

Her işte olduğu gibi bu ek işte de hızlıca para kazanmak istiyorsanız eliniz çok çabuk olmalıdır ki , kolayca para kazanasınız. Ancak burada yapılacak işten çok paket sayısı önemlidir. Yani günde ne kadar çalışmak istiyorsanız orası sizinle alakalı olduğundan sonuç itibari ile belirlenen hedef paket sayısına ulaşmanız gerekiyor. Yani günde 100 adet paket istemiş ise firma, siz 98 adette bırakmayacaksınız. 100 adet ile işinizi sağlam yapmalı ve firma tarafından güvenilir bir eleman olarak gözükmeniz gerekiyor.

Sabun paketleme İşinden Ne Kadar Kazanırım ?

Paketleme başına firmaların çoğu tane başına 0,75 kuruş ödemektedir. Yani yaptığınız paketleme sayısı günlük 100 adet ise 75 TL kazanmak mümkün. Tabi bu sayı tamamı ile sizinle alakalı olmakla beraber bir de firma ile yapacağınız paketleme antlaşmasına bağlıdır.

Evde sabun paketleme işini genellikle bayanların fazlası ilgi duymaktadır. Hem ev ortamında artan zamanları hem de can sıkıntısına birebir çözüm olan bu sabun paketleme işi görülmeye değer arkadaşlar.

evde sabun paketleme iÅŸi veren firmalar

evde sabun paketleme iÅŸi veren firmalar

Sabun paketleme işlerinde ödeme nasıl ?

Ödemeler peşin olmamakla beraber günlük bazda teslimat ile yapılmaktadır. Yine de çoğu firmalar %50 olarak çalışabiliyor. Bu firmalar ilk etap da sabun paket sayısını sizlere söyleyerek, anlaşma resmi olarak yapılıyor.

evde sabun paketleme iÅŸi

evde sabun paketleme iÅŸi

evde sabun paketleme iÅŸi
sabun paketleme iÅŸi
evde sabun paketleme
sabun paketleme iÅŸi veren firmalar
evde sabun paketleme iÅŸi veren firmalar
sabun paketleme işi ilanları
eskisehir evde sabun paketleme
evde sabun paketleme iÅŸi baÅŸvuru
evlere sabun paketleme iÅŸi veren firmalar
ekeskisehirde sabun isi

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. gizem ezgi diyor ki:

    istanbul anadolu yakasında oturuyorum acil olarak bu işe ihtiyacım var en kısa sürede geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim

Bir yorum bırak

*

code

Evde Sabun Paketleme İşi – Eve Ek İş İle Alakalı Kredi Notu Sorgulama Yazıları

DMCA.com Protection Status