Evde mandal işi veren firmalar hangileridir

Paylaş
 

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen bayanlar ve beyler farklı işler ile uğraşarak fazla zahmet yapmadan kolayca para kazanabilir. Bu zahmetsiz işlerden bir tanesi de evinizde mandal işi yaparak ek getiri sağlanmasıdır yani para kazanma yöntemlerinden bir tanesidir mandal işi. Ancak bu işi yapmak isteyenler nasıl ve ne şekilde para kazanıldığını ve de yaptıkları mandalları hangi kanallar aracılığı ile nereye vereceklerini bilmediğinden bu yazımızı hazırlamak istedik.

Evde mandal işi veren firmalar hangileridir

Evde iş arıyorum, evde ek iş arıyorum, iş formu, evde iş yapmak istiyorum ve evde iş imkanı şeklinde bir çok sorunun yanıtı burada olacaktır.

Özellikle ev hanımlarına ek iş niteliğinde olan mandal işi ile aylık bazda 1250 tl kazanabilirsiniz. Tabi bu fiyat ortalama fiyat olmakla beraber yeri geldiğinde tam 2000 tl dahi kazanabilirsiniz. Evde mandal işi nasıl yapılır diye soran hanımlarımıza şöyle cevap verebiliriz. Ek işi yapacak elemanları seçtikten sonra firma yetkilileri belirttiğiniz adrese gelmekte ve sonrasında malzemeleri size teslim etmektedir. Malzemeleri belirli tarihe yetecek kadar bırakmaktadır sonrasında ise o tarihte gelip mandalları sizden alıyorlar ve ödemenizi o anda yapıyorlar. Mandal işi derken mandalları takmanızı istiyorlar yani montaj şeklinde bir mandalın ortasında olan teli takmanızı talep edecekler sadece bu kadar sonrasında bir karton kağıda 12 adet şeklinde diziyorsunuz yani zor bir iş değil.

mandal işi veren firmalar

mandal işi veren firmalar

Mandal işinde kilo bazında size ödeme yapılıyor her bir kilo mandaldan size kalan net 20 TL dir. Günde 2 kg mandalı montaj yaparsanız aylık bazda 1200 TL kazanmak mümkün. Mandalların nasıl montaj edileceğini görevli arkadaşlar sizlere anlatarak göstermektedir veya video izlettire biliyorlar.

Sizde mandal işi yapmak istiyorsanız adınız ve soyadınız dahilinde yorum bölümüne mail adresiniz ile beraber yorum bırakın biz sizlere aracı oluyoruz.

DMCA.com Protection Status