Evde Bakım Maaşı Sorgulama Öğrenme

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Evde bakım parası olarak adlandırılan evde bakım parası ve evde bakım maaşı yatan iller hangileri hakkında güncel bilgileri buradan bulabilir ve sorgulama yapabileceksiniz.

Evde Bakım Maaşı Sorgulama işlemleriniz için yandaki url bağlantısını tıklayarak, kolayca maaş miktarınızı, bakım parasının yatırıldığı illeri, engelli oranınız, evde bakım maaşı alma şartları hakkında çok özel bilgilere ulaşabilirsiniz.

2022 maaşları ile karıştırılan evde bakım maaşları, her ay düzenli olarak PTT ve Ziraat Katılım Bankası hesaplarına yatırılmaktadır. Söz konusu maaşlarınızı almak için TC kimlik kartınızı ibraz etmeniz zorunludur. Maaşlar genelde yıllık bazda iki farklı dönem tutarı üzerinden verilmektedir. Yine de maaşların tutarları incelendiğinde 2016 yılının son dönemi için 924 TL ödenmektedir.

Evde Bakım Maaşı Sorgulama Öğrenme

Maaşların her ayın belirli tarihlerinde ödenmeye başlandığını belirtelim. Genelde tüm maaşların ödeme tarihleri her ayın 10 nundan itibaren başlanmakta. Ancak araya resmi tatiller ve bayram tatilleri girdiğinde süreç daha ileri ki tarihlere sarkabiliyor.

evde bakım maaşı sorgulama

evde bakım maaşı sorgulama

Bakım maaşı alma şartlarını çok iyi incelemeniz önerilir. Zira şartları daha bilmeden gidip başvuranların sayısı oldukça fazladır. Ya bana çıkarsa gözü ile bakmayın söz konusu şartlar arasında 1 tane dahi eksik bir bilgi olursa genelde olumsuz sonuçlanacaktır. Bakım parasının ne zaman yatırılacağı konusunda aşağıdaki süreç sizlere yardımcı olacaktır.

  • Doğum tarihinin son rakamı 0 – 5 olan kişilere her dönemin 10 inci günü.
  • Dоğum tarihinin sоn rakamı 1 – 6 оlan kişilere her dönemin 11 ıncı günü.
  • Doğum tarihinin son rakamı 2 – 7 olan kişilere her dönemin 12 inci günü.
  • Doğum tarihinin son rakamı 3 – 8 olan kişilere her dönemin 13 inсi günü.
  • Doğum tarihinin son rakamı 4 – 9 olan kişilere her dönemin 14 uncu günü. Ödeme yapılmaktadır.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status