Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Esnaflara Yönelik En Uygun Denizbank Kredi Fırsatları

Esnaflara Yönelik En Uygun Denizbank Kredi Fırsatları

Bireysel ve ticari kredi sistemleri her banka tarafından uygulanmaktadır. Bu kredi sistemlerinde bireysel olarak kişi ihtiyaç, ev ve taşıt kredisi çekme konusunda sadece maaş durumunu belirten bir belge, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi gibi belgeler getirmesi yetmektedir. Ancak ticari kredilerde bankalar iş yeri sahiplerinden daha fazla şey istemektedir. Bunlar genel anlamda gelir vergisi levhası, başvuran kişinin nüfus cüzdanı fotokopisi, ortakları var ise ortakları ile yapmış olduğu anlaşma gibi birçok farklı evrak istenmektedir. Bunlar sağlandığı takdirde kredi verilmektedir. Ancak bu iki tip kredi sistemi dışında Denizbank esnaf kredisi adı altında bir kredi sistemi daha çıkarmıştır. Bu kredi tamamen esnaf müşterilerine özel yapılan bir kredi sistemidir.

Denizbank Esnaf Kredisi

Esnafı düşünen bir banka olan Denizbank, kendi bünyesi içerisinde esnaf kredi sistemini çıkarmıştır. Aynı zamanda Denizbank esnaf kredi kampanyaları ile de müşterilerinin yüzünü güldürmeyi oldukça başarmıştır. Bu kampanya içerisinde 80.000 TL tutarına yakın değerde kredi çekebilirsiniz. Aynı zamanda bu kredi sisteminde düşük faiz oranları ve uzun vade süreleri bulunmaktadır.

denizbank-tan-esnaflara-ozel-kredi.jpg

Bu kredi sistemine de Denizbank kredi kampanyalarında olduğu gibi internet, sms ya da mobil şube gibi sistemlerden şubeye gitmeden başvurabilirsiniz. Başvurunuz çok uzun bir süre geçmeden onaylanıp onaylanmadığı hakkında bilgi verilmektedir. Onaylandığı takdirde, banka sizin adınıza hesap açarak oraya yatırabilir ya da paranızı gidip alabilirsiniz.

Krediyi almadan önce hesaplama yapmak isteyen esnaflar içinde kredi hesaplama sistemini yapmışlardır. Bu sistem içerisinde çekeceğiniz tutarı girmeniz gerekmektedir. Daha sonra vade süresini de belirterek hesapla butonuna tıkladığınız an her şey gözünüzün önüne serilecektir. Elinize ne kadar geçeceği, faiz oranı gibi bilgiler burada yer almaktadır. Aynı zamanda daha detaylı bir hesaplama örneği istiyorsanız, ödeme planı yazan kısma tıklayarak belirtmiş olduğunuz tutarda ve vade süresinde ne kadar bir geri ödeme yapacağınız gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu hesaplamalar faiz oranları ve vade sürelerine göre yapılmaktadır. Faiz oranı çekeceğiniz tutar ve vade süresine göre değişiklik gösterebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İban Öğrenme
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ