En yüksek faiz veren banka hangisi 2015

Paylaş
 

Bankada parası olanların çoğu ülkemizde ne yazıkki tam olarak yatırım araçlarını bilmediğinden parasını olduğu gibi bankada tutmayı tercih etmektedir. Oysaki birçok yatırım hesaplarında farklı türdeki yatırım araçları bile bankada boş duran paranıza değer kazandırarak hızlıca paranıza ek para getirilmesini sağlayabilirsiniz. Bu yatırım araçlarından en çok kullanılanlara baktığımızda mevduat hesapları, forex, döviz hesapları, repo, borsa ve kurlardan geçmektedir. Ülkemizde en çok kullanılan yatırım aracı ise banka faizlerini kullanan yatırımcılardır. Banka faizleri diğer adı ile mevduat hesaplarıdır bu hesap türünü banka hesabınız var ise anlık hızlarda açtırabilirsiniz.

HANGİ BANKA EN YÜKSEK FAİZİ ÖDER

En yüksek faiz veren banka hangisi olarak sizlere araştırma yaptığımızda ceptecep mevduat hesabıdır diyebiliriz. Vadeli hesap şeklinde açtıracağınız bu şekilde aylık faiz oranı yeni müşterilere 32 gün için %12 dir. Biz tablo şeklinde size sunmak istediğimizde aşağıdaki görselden bilgi alabilirsiniz.

EN YÜKSEK BANKA FAİZİ ORANLARI

en yüksek faiz hangi bankada

en yüksek faiz hangi bankada

yukarıda görüldüğü üzere TL bazında en yüksek faiz oranı 32 gün için %12 seviyesindedir. Diğer bankalar ile karşılaştırma yaptığımızda Türkiye Ekonomi Bankası bir hayli üst seviyedir. TEB adı ile bilinen bankadan hızlıca hesap açtırarak sizde paranıza değer katabilirsiniz.

CEPTETEP VADELİ HESABI NASIL AÇTIRILIR

Ceptetep bir TEB kuruluşudur yani türkiye ekonomi bankasının internet bankacılığıdır diyebiliriz. Ceptetep hesabı açtırmak için buraya tıklayarak hızlıca hesabınızı açtırabilirsiniz. Ayrıca Ceptetep hesabı sayesinde hesap işletim ücreti ödemezsiniz , eft + havale ücreti de kesmiyor Ceptetep Hesabı.

Ceptetep Vadeli hesap sayesinde paranız durduğu yerden değer kazanır. Paranızı Ceptetep vadeli hesaba yatırmak ise çok basittir. Bankanın atmlerinden , şubelerinden veya internet bankacılığından hızlıca para yatırıp para çekebilirsiniz. Minimum hesap açma tutarı Ceptetep Vadeli ile sadece 500 TL dir.

DMCA.com Protection Status