En Uygun Polsan Kredisi Nerede

Paylaş
 

Polislere uygun kredi temin etmek amacı ile hareket eden polsan ile uygun faizli kredi alabilirsiniz. Polis, Bakım ve Yardım Sandığı’nın kısaltılması olan Polsan, polislerin ihtiyaçları doğrultusunda anlaşmalı bankalar aracılığıyla, polislere kredi vermektedir. polsan ihtiyaç kredisi, polsan alma şartları, polsan faiz oranı, polsan nedir sorularına yanıt bulacağız.

Polsan kredisi, yardım sandığına bağlı olan polislerin, aileleri için ev almak istediklerinde, Polsan’nın bağlı olduğu anlaşmalı bankalardan uygun faiz oranları ve 120 aya varan taksitler ile geri ödeme imkânıyla ev kredisi alabiliyorlar.

Polsan kredisi veren bankaları incelediğimizde karşımıza 4 bankanın çıktığını görmekteyiz. Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası, TEB Bankası ve Vakıfbank’ın Polis, Bakım ve Yardım Sandığı’na bağlı olan polislere ev kredisi vermektedir.

En Uygun Polsan Kredisini Hangi Banka Veriyor?

En uygun Polsan kredisi nerede? Sorusunu soran polisler için, ev kredisini veren 4 banka arasından, en uygunu Türkiye İş Bankası olarak karşımıza çıkmakta. Türkiye İş Bankası’nın yapmış olduğu reklamlar ile de ve kredi alacaklara verdiği avantajlar, Polsan kredisi için en uygun bankanın Türkiye İş Bankası olduğunu göstermektedir.

Türkiye İş Bankası, Polis, Bakım ve Yardım Sandığı üyelerine, uygun faiz oranları ve 120 aya varan ödeme imkânlarıyla Polsan ev kredisi vereceğini duyurdu. Türkiye İş Bankası, ev kredisi alanlardan, kredi tahsis ücreti olarak, kredi miktarının %0,5’ini almaktadır. Ancak bazı Polsan üyelerinden bu kredi tahsis ücretini almama gibi bir durumu olduğunu da unutmamak gerekiyor. Kredi tahsis ücretini almama ile ilgili durumu ve diğer sorunlarınızı, Türkiye İş Bankası kredi danışmanlarına sorabilirsiniz.

Polsan kredisi veren diğer bankaların avantajlarına bakacak olursak, Garanti Bankası’ndan Polsan kredisini alacak olursanız, Garanti Bankası’ndan kullanılan kredilerden alınan sabit ekspertiz ücret uygulaması yerine, kredi alımından oluşacak maliyet kadar ekspertiz ücreti alma uygulamasına geçmiştir. Garanti Bankası’ndan hayat sigorta poliçesi alan polisler, faiz oranlarından 2 puan daha düşük faiz imkânı ile ev kredisi kullanma imkânı bulabilecekler.

polsan kredi

polsan kredi

TEB Bankası’ndan ev kredisi alacaklar için, kredi dosya masrafı alınmamakta. Ekspertiz bedeli sabit 500 TL ve ipotek tesis ücreti de 159,30 TL olarak belirlenmiş ve TEB Bankası’ndan ev kredisi alacaklara uygulanmaktadır. Vakıfbank’tan ev kredisi alacaklar, 120 aya varan taksit seçenekleriyle ev kredisi alma imkânı bulabilecekler. Ekspertiz bedeli, konutun m2’si ve konumuna göre değişiklik göstermektedir.

 

DMCA.com Protection Status