En uygun kredi kartı denizbank ile mümkün

Paylaş
 

Denizbank; Müşterilerine Visa ve Master Kart özelliğine sahip ve faklı türde ve özellikte Kredi Kartı hizmeti sunmaktadır. Kredi Kartlarının sunduğu bu ayrıcalıklı özellikler ile yurt içinde, yurtdışında ve internet platformunda hızlı, güvenilir, taksitli veya peşin alışverişler yapılabilmektedir. Yapılan alışverişler ile anlaşmalı işyerlerinde Bonus para kazanılabilir, kazanılan bu bonuslar TL değerinde kullanılabilir. Denizbank tarafından müşterilerinin limit çıtalarına göre 3 farklı kredi kartı türü daha bulunmaktadır. Bu kart türleri ise; Denizbank Classic, Denizbank Gold ve Denizbank Platinum olarak adlandırılmıştır.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank`ın müşterilerine sunduğu Bonus özellikli Deniz Bonus, Afilli Bonus, Emekli Bonus, D-Şarj Bonus, Bonus Taraftar, Denizbank Classic, Denizbank Gold ve Denizbank Platinum kartlarından birine veya bir kaçına başvuruda bulunmak isteyen kredi kartı kullanıcılarının başvuru için birkaç farklı seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenekler şu şekilde sıralanabilir;

www.denizbank.com internet sitesi ziyaret edilerek ilgili kartın başvuru sekmesi tıklanarak, 444 0 800 numaralı Denizbank telefon bankacılığı üzerinden ilgili bölüm ile görüşülüp ön başvuruda bulunularak, KKART yazıp bir boşluk bırakılarak TC KİMLİK NO yazılıp 3280 e kısa mesaj gönderilerek, Denizbank ATM cihazları kullanılarak. En yakın Denizbank şubesine gidilmek suretiyle de kredi kartı başvurusunda bulunulabilir. Ön başvuruda bulunulan kredi kartı en kısa sürede basılarak müşterilere kurye aracılığı ile en geç 15 gün içerisinde ulaştırılmaktadır.

denizbank kredi kartı başvurusu

denizbank kredi kartı başvurusu

Denizbank kredi kartının kullanıcılarına sağladığı avantajlar nelerdir?

Denizbank; kullanıcılarına sunduğu Bonus özellikli kredi kartları ile anlaşmalı işyerlerinde ekstra taksit ve daha fazla Bonus kazanma imkânı sunmaktadır. Ayrıca zaman zaman alışveriş mağazaları ile yapılan anlaşmalar gereği toplu şekilde Bonus kazanma fırsatları da sunmaktadır. Denizbank tarafından müşterilerine sunulan bir diğer avantaj ise Denizbank Bonus özellikli kredi kartlarından herhangi birini almak için başvuruda bulunan müşterilerine 40 TL değerinde Bonus para hediye etmesidir.

DMCA.com Protection Status