En Uygun Bayram Kredisi Hangi Bankada

Paylaş
 

Bayrama sayılı günler kala bankaların tamamı uygun faiz oranları ile bayram kredisi sunmakta. Hali ile En Uygun Bayram Kredisi Hangi Bankada sorusu da gelmeye başladı.

Geleneksel bayram kredisi faiz oranlarını bazında araştırıldığında çoğu bankanın dosya masrafsız ve kefilsiz olarak 15.000 TL ye kadar kredi sunduğunu belirtelim. İş Bankası bayram kredisi kampanyası 5 bin liradan başlayıp 50 bin liraya kadar verilmektedir. Kısaca İş Bankası’nın bayram kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler 50 bin TL’ye kadar kredi talep edebiliyor. 20 bin TL ve üzeri kredi alan kişiler için faiz oranı önemli ölçüde düşmektedir.

5 bin liradan başlayıp 20 bin liraya varan kredilerin faiz oranı yüzde 1,35 olarak belirlenirken, bu miktardan daha fazla kredi talep edenler için bu oran 1,27’ye düşüyor.

Uygun faizli bayram kredisi

İş Bankası’ndan 5 bin lira talep eden müşteriler bunu 12 ay taksitle geri ödemek istediğinde bankaya aylık 463 lira ödemesi gerekir. Aynı kredi tutarı 36 ay vadeli olarak alındığında taksit tutarı 185 liraya düşüyor. Kurban Bayramı kredinizi İş Bankası’ndan almaya karar verdiyseniz daha detaylı bir hesaplama tablosu için bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilir veya en yakın İş Bankası şubesine uğrayabilirsiniz.

Bankalardan kredi alan tüketiciler geri ödeme koşullarını kendi bütçesine göre belirleyebiliyor. Kurban Bayramı kredi kampanyaları farklı ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Bireyin kredi notuna en uygun faiz oranları ve vade süreleri İş Bankası tarafından müşterilerine belirtiliyor. İş Bankası geleneksel bayram kredisi kampanyasına başvurmak isteyen kişilerin ilk etapta kredi notunu öğrenmesi gerekir. Daha sonra kredi notuna uygun olan kampanyalar İş Bankası uzman kadrosu tarafından müşteri ile paylaşılır. Bunun sonucunda müşterinin talebi göz önünde bulundurulur ve nihai karar verilir. Kredi notu iyi olan ve bu konuda kendine güvenen müşteriler kredi başvurusu yapmak için İş Bankası’nın online sistemini kullanabilir ve kısa süre içerisinde olumlu sonuç alabilir.

bayram kredisi faiz oranları

bayram kredisi faiz oranları

Düşük faizli bayram kredileri

Sadece iş bankası olmamakla beraber diğer bankalara baktığımızda vakıfbank, denizbank, yapıkredi ve garanti bankasının da faizleri çok düşük tuttuğunu söylemek mümkün.

DMCA.com Protection Status