En Uygun 5.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

İhtiyaç kredisi almak isteyenlere müjdeli haber geldi söz konusu ihtiyaç kredisi faiz oranlarında biraz da olsa gerileme söz konusu oldu. Bankaların çoğu faiz oranlarını geri çekmelerinin ardından ihtiyaç kredisine başvuranların sayısı bir hayli fazla oldu.

En fazla talep edilen kredi türünden bir tanesi olan En Uygun 5.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi ile hayallerinizi gerçekleştirmek mümkün. Bankaları karşılaştırdığımızda en uygun bankanın %1.34 ile Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi olduğu anlaşılmakta. Durum böyle olunca diğer bankalarda oranı korumak adına ya dosya masrafı almamakta ya da tahsis ücretini kısmak zorunda kaldılar.

Ziraat bankası

Ziraat bankası

Min. 500 max. 50.000 tl ye kadar ziraat bankası ihtiyaç kredisini kullanabileceğiniz gibi yapacağınız masraf sadece 25 TL dir. Aylık faiz oranı %1.34 ile aylık ödenen tutarınız 36 ay olunca 184 TL ödüyorsunuz. Kredinin sigorta ücreti bankadan bilgi alınması gerekebilir. Başvurularınızı Ziraat Bankası tüm şubelerinden yapabileceğiniz gibi 7/24 Ziraat Bankası ATM lerinden de başvurmak mümkün.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status