En kolay kredi kartı veren bankalar 2017

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kredi kartı kullanımının nakit para kullanımının önüne geçtiği günümüzde yediden yetmişe herkes kredi kartı kullanma eğilimindedir. Ekonomik şartların nakit ihtiyacını arttırması nedeniyle nerdeyse her alışverişte kredi kartları kullanımı tercih edilmektedir. Kredi kartı kullanımının bu kadar yaygın olduğu bir dönemde hangi bankadan kredi kartının alınması konusunda oldukça dikkatli olunması gerekmektedir.

Hangi Bankaları Tercih Etmeliyiz?

Tercih edilecek banka seçilirken ihtiyaç ve önceliklerin dikkate alınması mantıklı olacaktır. En hızlı ve en kolay kredi kartı veren bankalar genel olarak HSBC, Garanti Bankası Bonus ve Ziraat Bankası olarak listelenebilirken her zaman için en kolay ve hızlı kredi kartı sunacak bankanın bu bankalar arasında ismi olmasa da kendi maaşınız temin ettiğiniz banka olacaktır. Bunun sebebi size ait gelir bilgilerine en kolay şekilde ulaşabilecek bankanın yine kendi maaşınızı aldığınız banka olmasıdır.

Ne Kadar Zaman Alır?

En hızlı kredi kartı sahibi olmaya çalışırken geçecek zaman, kartın adrese teslim yada şubeden bizzat alınması seçeneklerine göre değişmektedir. Şubeden direk alındığı takdirde 3-4 günlük bir zaman söz konusu iken, adrese teslim sürecinde bu sürenin iki haftaya kadar uzaması söz konusu olabilmektedir. Tabi bu süreç kendi maaşınızın yattığı banka ile çalışmanız durumunda banka şubesinde geçireceğiniz işlem süreciyle sınırlı kalıp, anında kredi kartı sahibi olmanız mümkün olmaktadır.

Nelere Dikkat Etmek Gerekmektedir?

En hızlı şekilde kredi kartı sahibi olmaya çalışırken yıllık kesim ücreti en yüksek olan bankayı da tercih etmemeye dikkat edilmelidir. Böyle bir hataya düşmemek için karşılaştırma yoluna gitmek mantıklı olacaktır. Faturalarınıza dair otomatik ödeme talimatı verdiğiniz takdirde kredi kartınızdan yıllık kesim ücreti almayan bankaların da bulunduğunu bilmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status