Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

En Kolay Kredi Kartı Veren Banka Hangisi?

En Kolay Kredi Kartı Veren Banka Hangisi?

Bankalar istemeyen pek çok kişiye kredi kartı gönderme konusunda istekli davranırken ne yazık ki bazı kişiler için ise kredi kartı onayı almak son derece zor olmaktadır. Özellikle de kara listede olanlara kredi kartı veren bankalar bulunmadığı için daha önceki borçlarından dolayı yasal takip altında olan ya da borçlarını ödemelerinin üzerinden 5 yıl geçmeyen kişilerin kredi kartı almaları kesinlikle mümkün değildir.

Düşük Kredi Notuna Kredi Kartı Veren Bankalar 

Kredi sicilim bozuk diyen ya da kara liste adı verilen listeye giren kişilerin kredi kartı onayı almaları imkansıza yaklaşırken kredi notunun düşük olması ise başka bir durumdur. Kolay kredi kartı veren bankalar düşük kredi notuna kredi kartı verebilmektedir. Burada önemli olan kişinin en kolay kredi kartı veren banka üzerinden doğru şekilde başvuruda bulunmasıdır. Özellikle de

  • Uzun sigortalılık süresi olan ve uzun süredir aynı iş yerinde çalışan,
  • Aylık belgelenebilir maaşı yüksek olan,
  • Başka bankalardan kredi kartı olan ve bu kartının ödemesini düzenli olarak yapan kişilerin düşük kredi notu ortalaması olmasına rağmen kredi kartı onayı almaları mümkün olabilmektedir.

Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar 

Ülkemizde şu an için en kolay kredi kartı veren banka olarak Odeabank kredi kartı kabul edilmektedir. Ancak bu kart markası bile yine de çalışmayana kredi kartı vermemektedir. Kredi kartı onayı almak isteyen kişilerin mutlaka düzenli bir gelire sahip olmalı ve bu geliri belgeleyebilmelidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ