Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

En Düşük Faizli 2017 İhtiyaç Kredisi

En Düşük Faizli 2017 İhtiyaç Kredisi

Bizi birçok dertten kurtaran ihtiyaç kredileri hala avantajlarını sunmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyeti için çabalayan ve her geçen gün daha yeni kredi seçenekleri sunarak bizlerin yanında olmaya devam ediyor. En uygun faiz oranlarını sunan, üstelik her türlü desteği sağlayan bir sürü bankamız mevcut durumdadır. Hangi krediye ihtiyacınız varsa en yakın banka şubelerine uğrayıp gerekli belgelerle başvuru yapmanız yeterli olmaktadır. Siz de en düşük oranlı faizli kredilere sahip olmak istiyorsanız şu anda tamda doğru yerdesiniz.

En Cazip Faiz Oranları Buymuş Demek

en-dusuk-faiz-orala-kredi-veren-bankalar.jpg

Aylık bir geliriniz var ve bir kredi çekme ihtiyacı duyuyorsanız yapmanız gereken adımlar oldukça basit. Daha önceki yazılarımızda kredi sahibi olmak isteyenlere gerekli adımları anlatmıştık. Yazılarımızı takip ederek her türlü detaydan ve avantajdan haberdar olabilirsiniz. Peki, “en düşük faizli ihtiyaç kredisi nedir? Faiz oranları nedir?” bunları toparlayıp derleyelim.

  • Mesela ihtiyacınız olan tutar 50.000 TL olsun ve 3 ay vade oldun. Bu tutarın faiz oranı çok az olacaktır. INGBANK (kişiye özel faiz oranlarıyla) şubesinden çekerseniz bu tutarın kredi faiz oranı %1.19 olacaktır ve toplamda 51.684,75 TL olacaktır (bir kereye mahsus tahsis ücreti 250 TL de bu fiyata dâhil).

  • Aynı tutarı ICBC Bankası'ndan (bayrama özel hesaplı kredi) çekerseniz bu tutarın kredi faiz oranı %1,23 olacaktır ve toplamda 51.733,21 TL olacaktır (bir kereye mahsus tahsis ücreti 250 TL de bu fiyata dâhil).

  • Aynı tutarı Türkiye İş Bankası'ndan çekerseniz bu tutarın kredi faiz oranı %1.25 olacaktır ve toplamda 51.757,44 TL olacaktır (bir kereye mahsus tahsis ücreti 250 TL de bu fiyata dâhil).

  • Aynı tutarı Garanti Bankası'ndan (bayrama özel faiz oranlarıyla) çekecekseniz bu tutarın kredi faiz oranı %1,62 olacaktır ve toplamda 52.206,48 TL olacaktır (bir kereye mahsus tahsis ücreti 250 TL de bu fiyata dâhil).

En Özel Faiz Oranlarını Kaçırma

Yukarıda da belirttiğimiz bankalar ve bu bankalar dışında da tüm bankalardan en uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredilerinizi çekebilirsiniz. Sen de gel, sen de bu özel faiz oranlarıyla kazan.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ