Düşük Kredi Notuna N Kolay Kredi Başvurusu

Paylaş
 

Kredi notunun düşük olması durumunda karşı karşıya kalınan en büyük sorun bankadan kredili ürünler için onay alma konusunda zorluklar yaşanmasıdır. Düşük kredi notuna kredi veren bankalar ise genelde müşterilerine ipotekli ihtiyaç kredisi gibi teminatlı krediler kullandırmaktadır. Bu konuda müşterilerine kolaylık sağlayan Aktif Bank N Kolay Kredi paketi ile kredi notu düşük olanlara da kredi kullandırmaktadır.

Aktif Bank Kredi Başvurusu

En kolay kredi veren bankalar sıralamasında üst sıralarda yer alan Aktif Bank düşük kredi notuna kredi onayının verilmesini sağlamak amacı ile N Kolay Kredi kampanyası ile müşterilerine hizmet veriyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin N Kolay internet sitesi üzerinden internetten kredi başvurusu için gerekli formları doldurmaları yeterli olurken yine Aktif Bank şubeleri üzerinden de kredi başvurusunda bulunmanıza olanak sağlanıyor.

N Kolay Kredi İptali 

Kredi onayı almanıza rağmen kullanmaktan vazgeçtiğiniz kredinizi iptal etme hakkınız da bulunuyor. Krediyi iptal etmek için kredi henüz hesaba yatırılmadıysa bu durumda kredi ön onayı alındığı için herhangi bir iptal başvurusunda bulunulmasına gerek yoktur. Çünkü kredi hesaba geçmediği için iptal edilmesine gerek yoktur.

Kredi Kullanabilir Miyim?

Aktif Bank internet sitesi üzerinden hemen kredi başvurusunda bulunmak için yapacağınız kredi sorgulaması ile kredi onayı alıp alamayacağınızı öğrenmeniz mümkündür. Yine maaşa göre kredi hesaplaması yapılması durumunda kişinin çekebileceği maksimum kredi tutarı belirlenmektedir. Bazı bankalarda bu oran maaşın yarısı olarak uygulanırken bazı bankalarda ise yüzde 40 olarak uygulanmaktadır.

DMCA.com Protection Status