Düşük Kredi Notuna N Kolay Kredi Başvurusu

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kredi notunun düşük olması durumunda karşı karşıya kalınan en büyük sorun bankadan kredili ürünler için onay alma konusunda zorluklar yaşanmasıdır. Düşük kredi notuna kredi veren bankalar ise genelde müşterilerine ipotekli ihtiyaç kredisi gibi teminatlı krediler kullandırmaktadır. Bu konuda müşterilerine kolaylık sağlayan Aktif Bank N Kolay Kredi paketi ile kredi notu düşük olanlara da kredi kullandırmaktadır. Birçok banka müşterisi, kredi notu düşük olan kişilerin ne koşulla olursa olsun bankalardan kredi alamayacaklarını düşünse de, Aktifbank bu algıları tamamen ortadan kaldırmış durumdadır. Çünkü, hazırladıkları kredi paketinin reklamları ve bankanın kurumsal internet sitesinde yapılan açıklamalara baktığınız zaman, net bir şekilde bu durumun belirtildiğini görebilirsiniz.

Bankanın sunduğu hizmette kredi notu çok fazla önemsenmiyor gibi görünse de, banka sicili konusunda kesinlikle bir esneklik bulunmamaktadır. Kişiler banka ödemelerini düzensiz yapmış, ceza almış ya da icralık bir borçları bulunuyorsa, kredi notları ister düşük isterse de çok yüksek olsun, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından alınan kararlar gereği kredi kullanamayacaktır. Bundan dolayı başvuru işlemlerinden önce kişilerin kredi notu sorgulama işlemi ile birlikte Risk Raporlarına da bakmalarında fayda vardır.

Aktif Bank Kredi Başvurusu

En kolay kredi veren bankalar sıralamasında üst sıralarda yer alan Aktif Bank düşük kredi notuna kredi onayının verilmesini sağlamak amacı ile geliştirilen bu kampanya ile müşterilerine hizmet veriyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin N Kolay internet sitesi üzerinden internetten kredi başvurusu için gerekli formları doldurmaları yeterli olurken yine Aktif Bank şubeleri üzerinden de kredi başvurusunda bulunmanıza olanak sağlanıyor.

Aktifbank’ın internet sitesi üzerinden yapılacak olan başvurularda, sizden yalnızca form doldurmanız istenmektedir. Bu formda, kişisel bilgilerinizin beraberinde, çalışma durumunuz, gelir durumunuz ve kredi miktarı konusunda bilgi istenmektedir. Size sunulan form birkaç farklı adımdan oluşmaktadır ve tüm adımları tamamladıktan sonra kredi başvuru sonucunuzu da ekrandan takip edebileceksiniz.

Eğer kredi başvurusu yaparken bulunduğunuz bölgede bir Aktifbank şubesi olmadığını farkederseniz, yine ümitsizliğe kapılmanıza gerek olmayacaktır. Çünkü, şuan büyüme aşamasında olan ve bundan dolayı belirli bölgede şube ya da ATM noktası olan banka, PTT ile bir anlaşma yapmış durumdadır. Bundan dolayı başvuru yapıp onay aldığınız kredinizi PTT merkezlerine giderek sadece kimliğiniz ile birlikte çekebileceksiniz. Ödeme zamanı geldiğinde de aynı şekilde PTT şubelerine kimliğiniz ile birlikte başvurarak ödemenizi yapabilecek ya da PTT ATM noktaları üzerinden kartsız işlemler menüsü üzerinden ödeme işleminizi tamamlayabileceksiniz.

Ödemesi En Kolay Kredi

                                              Ödemesi En Kolay Kredi

N Kolay Kredi İptali 

Kredi onayı almanıza rağmen kullanmaktan vazgeçtiğiniz kredinizi iptal etme hakkınız da bulunuyor. Krediyi iptal etmek için kredi henüz hesaba yatırılmadıysa bu durumda kredi ön onayı alındığı için herhangi bir iptal başvurusunda bulunulmasına gerek yoktur. Çünkü kredi hesaba geçmediği için iptal edilmesine gerek yoktur. Zaman aşımı süresi tamamlandığında otomatik olarak iptali sağlanacak olan bu kredinizde, eğer ilerleyen dönemlerde tekrar kullanım sağlamak isterseniz, mevcut dosyanız iptal edileceğinden dolayı aynı adımları takip ederek yeni bir başvuru yapmanız gerekmektedir.

Gelir Belgesiz Kredi Kullanabilir Miyim?

Aktif Bank internet sitesi üzerinden hemen kredi başvurusunda bulunmak için yapacağınız kredi sorgulaması ile kredi onayı alıp alamayacağınızı öğrenmeniz mümkündür. Yine maaşa göre kredi hesaplaması yapılması durumunda kişinin çekebileceği maksimum kredi tutarı belirlenmektedir. Bazı bankalarda bu oran maaşın yarısı olarak uygulanırken bazı bankalarda ise yüzde 40 olarak uygulanmaktadır. Hem maaş hem de aylık ödenecek taksit miktarı belirlenerek, kredi başvurunuza olumlu ya da olumsuz yanıt verilebileceği gibi, daha düşük bir tutarda başvuru yapmanız konusunda da çağrı alabilirsiniz.

Aktifbank kredi notu düşük olanlar için bu denli hizmet sunarken, kişilerin meslek gruplarını da çok fazla dikkate almamaktadır. Çünkü, başvuru yapan kişiler onay aldıklarında hiçbir şekilde şubeye gitmeyecektir. Gelir belgesiz olarak alacakları N Kolay Kredi paketinde, evrak tamamlamak yerine, banka sicili şartını tamamlamaları yeterli olacaktır. Eğer diğer bankalardan kredi notunuzun düşük olmasından dolayı yeni bir kredi almakta güçlük çekiyorsanız, Aktifbank’ın sunduğu hizmetten anında faydalanabilirsiniz. Üstelik gelir belgesi gibi prosedürlere de takılmadığınızdan dolayı, acil ihtiyaçlarınız olduğunda aynı gün içerisinde başvurunuza sonuç alıp, onay alan miktarı da anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status