Düşük Faizli 240 Ay Vadeli Konut Kredisi Kampanyası

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak isteyen kişilere markalı konut üreticileri kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam ediyor. GYODER ve Emlak Konut GYO öncülüğünde düzenlenen kampanya kapsamında isteyen kişilere 5 yıl vadeli konut kredisi kullanmak istemeleri durumunda faizsiz konut kredisi kullanmalarına izin verilirken 10 yıl vadeli konut kredisi kullanmak isteyenlere ise 0,49 faiz oranı ile kredi kullandırılmaktadır.

20 Yıl Vadeli Konut Kredisi 

Uzun vadeli konut kredisi kullanarak aylık konut kredisi taksit tutarlarını düşürmek isteyen kişilere kampanya kapsamında 20 yıl vadeli konut kredisi kullandırılıyor. 20 yıl vadeli konut kredisi veren bankalar ile düzenlenen yeni kampanyanın en büyük farkı ise düşük konut kredisi faiz oranları oluyor. Bankalarda vade uzadıkça konut kredisi faiz oranı yükselirken düzenlenen kampanyada 20 yıl vadeli konut kredisi kullanmak isteyen kişilere 0,79 faiz oranı ile kredi kullandırılıyor.

Emlak Konut Kampanyası Ankara 

Kampanya pek çok ilde avantajlı konut seçenekleri sunarken Ankara’da da geçerli olan pek çok proje bulunuyor. Konut fiyatları incelendiğinde ise metre kare fiyatlarının 2 bin 700 lira civarından başladığı görülüyor. Bazı projelerde ara ödeme yapılması gerekirken bazı projelerde ise ara ödeme yapılması zorunlu tutulmuyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin anlaşmalı konut projelerinin satış ofislerini ya da internet sitelerini ziyaret ederek detaylı bilgi almalarına izin veriliyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

Düşük Faizli 240 Ay Vadeli Konut Kredisi Kampanyası İle Alakalı Kredi Notu Sorgulama Yazıları

DMCA.com Protection Status