Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Denizbank’tan Havayolu Çalışanlarına Düşük Faizli Kredi

Denizbank’tan Havayolu Çalışanlarına Düşük Faizli Kredi

1938 yılından beri faaliyette bulunan Denizbank, Türkiye’deki en büyük beş banka arasında yer almaktadır. Müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini her zaman ön planda tutan Denizbank, havayolu çalışanları için özel olarak hazırlanmış olan düşük faizli kredi tutarları ile yine göz dolduruyor.

Denizbank’tan Havalara Uçuracak Bir Kredi Daha

Denizbank havayolu çalışanlarına kredi hava yolu çalışanları için özel olarak hazırlanmış bir kredi türüdür. Havayolu çalışanlarına kredi kampanyası ile oldukça özel olarak hazırlanmış faiz oranları ve çok uygun vade koşulları sunulmuştur. Havayolu çalışanlarının acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile hazırlanmış olan Denizbank; havayolu çalışanlarına özel kredi her türlü tatil, eğitim ya da alışveriş ihtiyacı için kullanılabilir. Sadece havayolu çalışanlarının kullanması için hazırlanmış bu eşsiz kredi paketinde 55 bin Türk Lirası'na kadar nakit çekme imkanı bulunmaktadır.

En yakın Denizbank şubesine havayolu şirketinize ait kimlik kartınızla gitmeniz ya da Denizbank 3280 no’lu telefon numarasına HAVA yazarak göndermeniz halinde size en uygun olan kredi anında hesabınıza havale edilecektir.

denizbank-tan-havayolu-personeline-kredi.jpg

Eğer sizin de 55 bin Lira'ya kadar acil nakit ihtiyacınız bulunuyor ise 48 aya kadar varan vade imkanları ile siz de kolaylıkla Denizbank havayolu çalışanlarına özel bu krediden faydalanabilirsiniz. Denizbank faiz oranları ise 12 ay vadeye kadar yüzde 1.31, 24 aya kadar olan vadelerde yüzde 1.35 ve 36 aya kadar vade seçeneğinde yüzde 1.40, 48 aya süren vadelerde ise yüzde 1.40 faiz imkanını havayolu çalışanlarına sunmaktadır.

Kredi tahsis ücreti ise kredi çekilen tutarın yüzde 0.5 kısmı olarak hesaplanıp bir defaya mahsus olarak çekilmektedir.

Eğer havayolunda bir çalışan iseniz ve ihtiyaçlarınız için kredi çekmeyi düşünüyorsanız size en yakın Denizbank şubesine giderek ya da HAVA yazıp bir boşluk ve T.C. kimlik numaranızı yazarak 3280'e SMS atarak kredinizi anında alabilirsiniz. Kredi başvurunuz kabul edildikten sonra yapmanız gereken tek şey nüfus cüzdanınız ve fotokopisi ile beraber en yakın Denizbank şubesine müracaat etmek olacaktır.

Denizbank kredi kampanyaları çok çeşitli ihtiyaç kredisi kampanyaları ile her türlü ihtiyacınıza uygun olarak hazırlanmıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ