Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Denizbank’tan Esnafımıza En Hızlı Kredi Kampanyası

Denizbank’tan Esnafımıza En Hızlı Kredi Kampanyası

Günümüzde en gencinden en yaşlısına, çalışanından emeklisine kadar herkes kredi çekmektedir. Kredi çekmek günlük bir faaliyet haline gelip her durum için verilmektedir. Konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi kapsamında üç türde toplanmışlardır. Bu türler arasında en çok tercih edilen kredi türü ihtiyaç kredisidir. İhtiyaç kredisi kişilere en uygun faiz oranları ya da istenildiği miktara kadar kredi verilmesini sağlayan kredi türüdür. Bu kredi türü içerisinde de bankalar tarafından ayrılımlar yapılabilmektedir. Denizbank ihtiyaç kredisi kapsamında, esnafları da düşünerek onlara özel kredi sistemi açmıştır. Denizbank esnaf kredisi ile esnafların yanında olduğunu göstermiştir.

Denizbank Esnaf Kredisi

Herkes paraya bir noktada sıkışmaktadır. Bu nedenle her türlü durum adına ihtiyaç kredisi verilebilmektedir. Aynı zamanda esnaflarında kendi işletmeleri adına kredi ihtiyaçları olmaktadır. Bunun farkında olan ve esnafın yanında olduğunu gösteren Denizbank esnaf kredi kampanyasını esnaflara özel açmıştır. Esnafa özel hızlı kredi kampanyası dahilinde 80.000 TL değerine kadar kredi vermekte olan Denizbank, Web'den başvurulmakta olan bu kredi kampanyasında 48 aya kadar varan vade süresi uygulamaktadır.

esnaf-kredisi-nedir.png

Gelişen teknolojinin nimetlerinden olan akıllı telefon ve internet artık her yerde bulunmaktadır. Zamanla çıkan mobil uygulamalar da her işi daha kolay hale getirmiştir. Bu akıma bankalarda ayak uydurarak kendi mobil uygulamalarını oluşturmuşlardır. Denizbank’ta KobiDeniz uygulamasını kurarak, en hızlı esnaf kredisine bu uygulama üzerinden başvurulmasını sağlamıştır. Aynı zamanda sms ve internet üzerinden de başvuru yapılabilmektedir.

Başvuru için Gerekli Evraklar

Denizbank kredi kampanyaları içinden biri olan esnaf kredisi için de kredi kullandırımına dair bazı şartlar vardır. Bunların başında ilk olarak getirilmesi gereken bazı evraklar vardır. Bu evraklar her bankada değişiklik gösterebilmektedir. Kredi kullandırımı kapsamında istenilen belgeler aşağıda liste halinde verilmiştir.

  • Başvuran kişiye ait nüfus cüzdanı fotokopisi

  • İmza Beyannamesi

  • Başvuru sahibine ait var ise oda kayıt belgesi

  • İş yerinin son 2 yılına ait vergi levhası

  • İş yerinin son 2 yılına ait bilanço ya da hesap defteri ve gelir tablosu

  • Başvuru sahibinin ver ise mal varlığı dökümü

İlginizi Çekebilir:  Denizbank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ