Denizbank Kredi Kartlarına Başvurmak

Denizbank Kredi Kartları
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kredi kartları hayatımızın bir parçası olmakla beraber kartı olmayan birey neredeyse çok azdır artık günümüzde. Her 5 kişinden 3 ünün kredi kartı artık vardır. Bankalardan bir tanesi olan Denizbank, mevcut bankacılık ürünleri ile müşterilerine farklı ve karlı yaklaşmaya devam etmekte. Söz konusu bu yaklaşımlardan bir tanesi de Kredi kartlarıdır.

Denizbank Kredi Kartları fazla olmakla beraber bizlerin sizlere önerebileceği 3 adet kredi kart türü bulunmaktadır. Bu kartları genel itibari ile inceleme fırsatını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Deniz Classic Kredi Kartı

Deniz Gold Kredi Kartı

Deniz Platinum Kredi Kartı

olmak üzere 3 adet kredi kartı türü bulunmaktadır. Müşteri bazlı olarak bu kart türlerinden her hangi birine başvuruda bulunmak mümkün. Ancak platinum kredi kartına başvuruda özel müşteriler kayda alınmaktadır. Kısaca bütçesi yüksek olanlara verilmektedir Denizbank platinum kredi kartı.

Denizbank Kredi Kartları

Denizbank Kredi Kartları

Denizbank’ın bu 3 adet kredi kartı ödemelerinizi bankanın atmlerinden yapabileceÄŸiniz gibi, online tahsilat yapan tüm firmalardan, Tekstilbank ÅŸubeleri ve Eft ile diÄŸer tüm bankalardan kredi kartı ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartları Başvurusu yapmanız için yanınızda bir kimlik kartınız ile her hangi bir denizbank şubelerine gitmeniz kafi olacaktır. Söz konusu ilgili formu doldurduktan sonra kart onayınız aynı gün içinde gelmektedir. Kartınız ön onayı geçtikten sonra formda doldurduğunuz açık adresinize kredi kartınız kurye ile geliyor.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılıyor ?

Kredi kartı başvuru yollarına baktığımızda

– Denizbank internet bankacılığı kanallarından bu adresten baÅŸvuru yapmak mümkün ! http://www.denizbank.com/basvurular/basvurular.aspx

– Denizbank’ın tüm atm ve ÅŸubelerinden

– Denizbank Alo dan 444 0 800 veya 0 850 222 0 800 numaralarından.

Denizbank Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınıyor ?

SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz. Örnek: SIFRE 1234 1234567).

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status