Home / Bankalar / Denizbank / Denizbank Kredi Borcu Sorgulama

Denizbank Kredi Borcu Sorgulama

Denizbank kapsamında tüm bankacılık işlemleriniz için internet bankacılığı, telefon, mobil, ATM ve şubeleri kullanabilirsiniz. Borç sorgulama işleminiz için ise, kart ya da kredi fark etmeksizin bahsettiğimiz yöntemleri kullanabilirsiniz. Denizbank borç sorgulama işleminiz için eğer interneti kullanacaksanız bilgilerinizle sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Ardından ana sayfada yazan ‘dijital deniz’ kısmını kullanmalısınız. Sağ alanda yer alan kısımdan yapacağınız işlemleri seçebilirsiniz. ATM ve şubeden de aynı şekilde kısa sürede işlemlerinizi halledebilirsiniz. ATM üzerinden kartınızı taktıktan sonra kart bilgilerinden borç sorgulama alanına gidebilirsiniz. Eğer bireysel değil de kurumsal hesaplarınızı kontrol etmek istiyorsanız e- devlet şifresi alarak sisteme giriş yapabiliyorsunuz.

Denizbanks SMS Bankacılığı

DenizBank’ın şu an için yalnızca Turkcell hat sahipleriyle anlaşması bulunuyor. Diğer hat operatörleri için işlemler devam etmektedir. SMS bankacılığını kullanmak istiyorsanız uygun bir hat ile 3280 üzerinden işlemlerinizi yürütebilirsiniz. DenizBank kapsamında, genel bilgi alma ve kişisel bilgi alma için işlemler ikiye ayrılmaktadır. İşleminizle ilgili kodları, hattınız üzerinden mesaj attığınız takdirde gerekli sonucu alabilirsiniz. Denizbank borç sorgulama, bakiye öğrenme, kart bilgileri, kredi başvurusu gibi birçok şey için SMS bankacılığını kullanabilirsiniz. Bilgi alabilmeniz için, müşteri bilgilerinizle hat bilgilerinizin uyuşması gerekmektedir. Aksi takdirde sisteme kayıtlı olmadığınıza dair yanıt alırsınız. Herhangi bir sorun olması durumunda 444 0 800 numaralı hatta danışabilirsiniz. Kredi kartınızın güncel ve ekstre bilgilerini öğrenmek isterseniz sisteme kayıtlı olmanıza gerek bulunmuyor.

DenizBank Müşteri Hizmetleri Numarası

Banka müşterisi olun ya da olmayın, fark etmeksizin DenizBank telefon bankacılığından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda yurt dışından da erişebiliyorsunuz. Sesli yanıt sistemi üzerinden de işlemlerinizi hızlıca halledebileceğiniz gibi müşteri temsilcisiyle de iletişime geçebilirsiniz. Her iki hizmet de 7/ 24 aktif şekilde sizlere yardımcı olmaktadır. Denizbank borç sorgulama, bakiye öğrenme, kredi kartı başvurusu, ödeme yapılandırma, hesap özeti, kurumsal işlemler gibi birçok konu hakkında telefon bankacılığı üzerinden yardım alabiliyorsunuz. Bununla beraber, ürün başvurusu yapabilirsiniz veya düşük komisyonlar ile diğer işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Müşteri hizmetlerinin numarası ise, 444 0 800 ya da 0850 222 0 800 şeklindedir. Aynı şekilde yurt dışından iletişime geçmek isteyenler ise,+ 90 850 222 0 800 numarasını kullanabilir. SMS bankacılığında olduğu gibi herhangi bir ön kayıt, numaranızın müşteri bilgilerinizle aynı olması gerekliliği gibi durum söz konusu değildir.

deniz-bank-musteri-hizmetleri-numarasi
deniz-bank-musteri-hizmetleri-numarasi

DenizBank Genel Müdürlük İletişim

Denizbank A.Ş. firmasının yönetim merkezi İstanbul, Esentepe sınırları içerisinde yer almaktadır. İş başvuruları, insan kaynakları, şikayetleriniz, önemli durum ve sorunlarınız için Denizbank Genel Müdürlüğü’nü kullanabilirsiniz. Şikayet hattı ya da müşteri hizmetleri üzerinden sorunlarını çözemeyen birçok kişi bu şekilde iletişim kurabiliyor. Özellikle önemli durumlar için, Genel Müdürlük üzerinden de aranabilirsiniz. Büyükdere Caddesi No: 141 şeklinde açık adresi verilmiş aynı zamanda. Genel Müdürlük üzerinden, Denizbank borç sorgulama gibi basit işlemler yerine diğer bankacılık sistemleriyle çözülemeyen işlemlerle ilgilenmektedir. Aynı zamanda büyük çaplı yatırım ya da kredi başvurularınız için de buradan destek alabilirsiniz. Telefon numaraları ise 0212 348 20 00 olarak bilinmektedir. Herhangi bir sorun olması durumda e- mail ya da posta adreslerini de kullanabilirsiniz.

DenizBank Kredi Kartı Bakiye Sorgulama

Denizbank Paracard ya da Bonus kart gibi tüm kart çeşitleri için internet bankacılığı ya da mobil yöntemleri kullanabilirsiniz. Şubeye ya da ATM’ye gitmek istemeyen kullanıcılar için pratik bir yöntemdir. Aynı zamanda telefon bankacılığını da kullanabilirsiniz. Denizbank borç sorgulama ve bakiye öğrenmek için internet bankacılığını kullanırsanız, yapmanız gereken şey; T.C. kimlik numaranız ya da  müşteri numaranız ile sisteme giriş yapmak. Yanı sıra, SMS bankacılığı üzerinden de bakiye sorgulayabilirsiniz. Bunun için ‘Hesap’ yazıp ardından kartınızın son 4 hanesini yazıp 3280’e göndermelisiniz. Bu şekilde birkaç saniye içinde hesabınıza dair tüm borç ve bakiye bilgileri gelecektir. Eğer kullanmış olduğunuz kartın avans özelliği varsa, bu da dahil edilerek tüm hesap bilgileriniz söylenir. Mobil ve internet işlemleriniz için kredi kartlarım kısmından bakiye, borç ve hesap özetinizi sorgulatabiliyorsunuz.

DenizBank Telefon Kredisi

Bankanın verdiği ek hizmetlerden biri de teknoloji mağazalarında yasaklanan taksitli telefon alma yasağından mağdur olan müşteriler için kredi imkanı sunmak. Bunun için internet üzerinden ya da mağaza veya banka şubesine danışarak başvuru yapmanız gerekiyor. Denizbank borç sorgulama işlemi aşamasında herhangi bir eski borcunuz olmaması da kredi almanız açısından önemli. Telefon kredisi için DenizBank’ın MediaMarkt ile anlaşması bulunmaktadır. Web sitesi üzerinden formu doldurarak bilgilerinizi iletmeniz lazım. Ardından onaylandıktan sonra banka başvurunuzu kontrol edecektir. Telefon kredisi kısa sürede açıklanan bir tür olduğu için, en kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz. Bazen, kredi notu ve bankacılık faaliyetleriniz göz önünde bulundurulduğu için beklediğiniz tutarda kredi alamayabilirsiniz. Bunu için de başvuru sırasında size ek bilgi vereceklerdir. Krediniz MediaMarkt’te nakit alım gibi ödeme yapmanızı sağlar ve siz taksit taksit bankaya ödemenizi gerçekleştirirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.