Denizbank Hesap İşletim Ücretleri Ne Kadar

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bankalar ile ilişkisi bulunan her bireyin akıllarında hesap işletim ücretleri geçmektedir. Denizbank Hesap İşletim Ücretleri alakalı bilgileri buradan öğrenebilirsiniz. Söz konusu hesap işletim ücretleri artık 2016 yılı başından itibaren zorunlu hale getirilmiş olup, bu ücretlerin geri iadesi ancak tüketici hakem heyetine bağlı kalarak açıklanmıştır.

Hesap İşletim Ücretleri Nasıl Geri Alınır ?

Söz konusu bu ücretleri geri almanın en basit yolu tüketici hakem heyetidir. Ancak bu heyetin almış olduğu kararların en erken tarihi de minimum 3 ay dır. Hali ile bu süreci beklemek istemeyenler ve aciz kalıp, başvuruda bulunmayanlar ise bankaların bu ücretlerini ödemek zorunda. Hali ile bu ücretlerin ne kadar olduğu ve ne kadar kesinti olacağını sorgulamak istemektedir.

Denizbank Hesap İşletim Ücretleri Ne Kadar

Denizbank ile ilgili genel bilgileri paylaştıktan sonra hemen Denizbank hesap işletim ücretleri hakkında da sizleri bilgilendirelim. Yıllık olarak 138,96 TL tahsil edilmektedir. Ancak bu aylık taksitlere bölünmüştür. Yani 12 ay boyunca her ay hesap işletim ücreti tahsil edilmektedir. Aylık olarak hesapladığımızda ise hesap işletim ücreti kesintisi 11,58 TL olmaktadır.

Denizbank ile yaptığımız diyaloglarda bu ücretlerin hizmet çerçevesi dahilinde kesildiği ve söz konusu bu ücretlerin bankaların geleceği açısından son derece önemli olduğu belirtilmiştir.

denizbank hesap işletim ücreti

denizbank hesap işletim ücreti

Ancak araştırmalarımız sonucu zaten bankaların bu ücretler ile değil, vadeli hesaplar ve kredili bankacılık ürünlerden daha fazla para kaldırdığı görülüyor. Yani batan bir bankanın görülme olasılığı %1000 de 1 bile değil 🙂

Hali ile insanlar acaba hesap işletim ücreti almayan bankalar var mıdır diye bizlere sormakta. Biraz gözünüzü açalım arkadaşlar. Hesap işletim ücreti almayanlara baktığımızda enpara.com, yapıkredi nuvo, igaranti, kuveyttürk, TEB ceptetep, vb.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status