Cep sms ile kredi notu öğrenme

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kredi Notu kişilere göre farklılık gösteren bankalardaki genel ortalamanızın baz alındığı bir puanlama sistemine benzetilebilir. Kişiler yapmış olduğu kredi veya kredi kartı ödemelerine bağlı olarak kredi notunu belirler. Bu yüzden şahıslar kredi notunu yüksek tutmak zorundadırlar. Kredi notu yüksek olanlar dilediği bir kredi miktarının onaylandığını fark edeceklerdir ancak kredi notu düşük olanlar ise düşük bir kredi miktarının bile onaylanmadığını fark edebilecekler.

Kredi Notu Öğrenmek artık çok basit olmuştur. Zira son aylarda tüm bankalar kendi müşterilerinin kredi notunu müşterileriile paylaşmaya açmıştır. Findeks Kredi Notu bilindiği üzere ücretli olduğundan ve müşterilerde bu ücreti vermek istemediklerinden dolayı bankalar böyle bir karar aldıklarını açıkladılar.

Sms ile kredi notu öğrenme söz konusu olduğunda 3 dev operatör devreye girerek müşterilerin kredi notunu sms ile vermektedir. Bu operatörlerden bir tanesi de Avea‘ dır. Zira avea sms kredi notu öğren istediğinizde 1122 sms kodunu kullanıyoruz. Avea Sms Kredi Notu Sorgulama yapmak istediğinizde cep telefonlarınızın mesaj bölümüne TC numaranızı giriyorsunuz boşluk bırakarak doğum yılını gireceksiniz. Sonrasında ise bu mesajı 1122 ye sms atacaksınız. Bu işlemin ücretli olduğunu hatırlatmak da fayda olacaktır. Örnek : 11111111111 1985 bu mesajı 1122 ye atınız.

Avea Findeks

Avea Findeks

Avea ile Findeks kredi notu sorgulama işlem ücreti aylık bazda 9 TL olmakla beraber , servisi dilediğiniz zaman sonlandırmak mümkündür. Findeks ile kredi notunuzu öğrenmek artık sanıldığı kadar zor olmadığını bildirmek isteriz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status