Çalışmadan Kredi Çekmek / Kredi Kartı Almak

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Aslında borç para verme konusunda bankalar ile insanların mantıkları benzer düzlemdedir. Nasıl ki insanlar en yakın tanıdıkları olsa dahi borç para verirken verdikleri parayı kesin olarak geri alacaklarından emin olmak isterlerse bankalarda kullandırdıkları kredinin geri döneceğini garanti altına almak isterler. Bu nedenle bankadan kredi çekmek isteyen kişilerin bankalarca aranılan koşulları taşımaları gerekir. Çalışmadan kredi almak ya da çalışmadan kredi kartı almak isteyen kişilerin de bu koşulları taşımaları şartı bulunmaktadır.

Çalışmayanlara Kredi 

Özellikle de ev hanımlarına kredi, öğrencilere kredi ve lise öğrencilerine kredi kullandırılıp kullandırılmayacağı çok merak edilmektedir. Çalışmayanlara kredi veren bankalar bulunmakla beraber kişinin kredi onayı alabilmesi için mutlaka bankayı tatmin edecek bir güven sunması gerekir. Örneğin çalışmıyordur ancak kira kontratı gibi farklı bir gelir belgesi sunabilir ya da serbest çalışıyordur ve hesabına düzenli olarak para girişi oluyordur. Bu durumda ev hanımlarına kredi verilmesi mümkündür.

Ancak düzenli olarak banka hesabı kullanmayan, hiçbir geliri olmayan, bankacılık ürünlerini kullanmayan, kredi geçmişi ve kredi sicili bulunmayan kişilerin bu durumda bankadan kredi kullanmaları kesinlikle mümkün değildir. Kişinin bu durumda yapabileceği tek şey ya sigortalı bir işe girerek 3 ay çalışarak ardından kredi başvuru formu doldurmaktır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status