Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Kredi kartlarında kullanımların artması ve kredi çekim durumunun artmasıyla birlikte ödenmeyen borçlar da artış göstermektedir. Bilinçsiz bir şekilde kredi ve kredi kartı kullanımlarıyla artan borçlar bir süre sonra ödemesi yapılamamaya başlayacak ve sonuçta yasal takip süreci başlamış olacaktır. Bu durumda bankalar müşterilere borç kapatma kredisi sağlamaktadırlar. Borç kapatma kredisinin amacı, birden çok bankada bulunan borcun tek bir bankaya transferinin sağlanmasıdır. Kredi kartı ve kredi borçlarının, gerekli koşulları sağlaması halinde, uygun ödeme seçenekleriyle borç kapatma kredisi sağlayan bankalara transferi sağlanabilir.

Borç Kapatma Kredisinin Koşulları

*Borç kapatma kredisiyle bankalara transfer edilebilecek ürünler arasında taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçları yer almaktadır.

*Borç kapatma kredisiyle bankalara transferi sağlanamayacak ürünler arasında kredili mevduat hesabı borcu ve konut kredisi yer almaktadır.

*Diğer bir bankaya kredi borcunun bütünü transfer edilebilir.

*Diğer bir bankaya kredi kartının toplam borcunun bütünü ya da toplam borçtan daha düşük miktarlar transfer edilebilir.

*Kredi tutarının diğer bir bankaya ait olan kredi kartının numarasına gönderimi sağlandığı için ayrıca bir işlem yapılmasına gerek kalmamaktadır.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Finansbank: 36 aya kadar olan seçeneklerle ve uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredilerindeki bütün borçlar tek bir hesapta toplanabilmektedir. Aylık olarak %1.37’den başlayan faiz oranlarıyla müşteriler borçlarını tek bir noktadan ödeyebilmektedirler.

Şekerbank: Axess kartı kullanıcıları öteki bankalarda bulunan kredi kartı borçlarını Axess kartlarına transfer ederek kolaylıkla tek bir noktadan 9 ya varan taksilerle ödeme yapabilmektedirler.

Vakıfbank: 18 aya kadar vade seçenekleriyle 20.000 TL’ye varan kredi çekim işlemleri ve 3 ay sonra ödemeye başlayabilme olanaklarıyla borç kapatma kredisi sunmaktadır.

Odeabank: Müşterilere masrafsız, 60 aya varan vade seçenekleri ve %1.23 oranında sabit faiz oranıyla borç kapatma kredisi olanağı sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Kredi Borcumu Nasıl Yapılandırabilirim?
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ