Banka Kredi Notu Öğrenme

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bankalardan kredi kartı almak ya da kredi kullanmak isteyen kişilerin yapmış oldukları başvuru değerlendirilirken ilk olarak bankalar kredi notu sorgulaması yapmaktadır. Kişinin kredili ürünleri ödeme performansı ve aylık gelirine göre belirlenen kredi notu düşük olursa kredi onayı alınması zorlaşırken yüksek kredi notu ortalaması olan kişilere hem bankalar kolay kredi vermekte hem de daha düşük kredi faiz oranları ile borçlanmalarını sağlamaktadır.

Kredi Notu Sorgulama 

Kredi notumu öğrenmek istiyorum diyen kişilerin kullanabilecekleri farklı yöntemler bulunmakla beraber bunlardan ilki Findeks kredi notu sitesi üzerinden sorgulama yapmaktır. Sistemin kurucusu olan Findeks kredi notu sorgulama hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerine ücretsiz üyelik işlemlerinin tamamlanması talebinde bulunmaktadır. Findeks kredi notu sisteminin yanı sıra bankadan kredi notu öğrenme işleminin de gerçekleştirilmesi mümkündür.

Banka Kredi Notu Sorgulama 

Bankaların internet şubesi üzerinden online kredi notu sorgulaması yapılabilmektedir. Bunun için internet şubesi kullanıcı adı ve internet şubesi şifresi ile sisteme giriş yapmanız ve ardından da krediler bölümünü ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bu bölümde yer alan Findeks risk raporu alanını işaretlemeniz durumunda ve açılan pencerede onay vermeniz halinde Findeks kredi notu ortalamanız tarafınıza bildirilecektir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status