Axess Borç Yapılandırma / Taksitlendirme

Axess
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Chip para uygulaması ile harcadıkça kazandıran Axess borç yapılandırma hizmeti sayesinde de müşterilerine borçlarını zorlanmadan ödeme imkanı sağlıyor. Axess kredi kartı borcu olan kişilere Akbank kredi kartı ödemelerini yapabilmeleri için kredi kartı borcu yapılandırma ve kredi kartı borcu taksitlendirme seçenekleri sunuyor.

Axess Kredi Kartı Borç Yapılandırma 

Axess borç taksitlendirme işlemlerinde bana müşterilerine pek çok seçenek sunmakta olup yapılan başvuruları genelde hemen onaylamaktadır. Ancak kredi kartı borcundan haciz işlemlerine kalan ya da kredi kartı borcu nedeniyle icralık olan kişilerin 72 ay yapılandırma başvurusunda bulunmaları çok daha doğru olacaktır. Axess kredi kartı borcu yapılandırma hizmeti daha ziyade oluşan borcun başında olan ve hakkında kredi kartı borcu yasal takip süreci başlatılmayan kişiler için uygun bulunmaktadır.

Axess Borcu 72 Ay Yapılandırma 

Axess kredi kartı borcu olan kişilerin 72 ay yapılandırma hizmetinden yararlanmalarına izin verilmekte olup Axess kredi kartı yapılandırma başvuruları sadece 444 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden başvuruda bulunabilmektedir. Banka başvuruyu inceleyerek uygun buldukları müşterilerine yüzde 1,70 faiz oranı ile kredi kartı borcu yapılandırma desteğini 72 ay vadeli olarak sunmaktadır. Örnek vermek gerekirse 5 bin lira kredi kartı borcu olan bir kişinin 72 ay kredi kartı borcu yapılandırma hizmetinden yararlanmak istemesi durumunda aylık ödemesi sadece 133 lira olmaktadır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

DMCA.com Protection Status