Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Ankara SMMMO İşbirliği Üyelerine Özel Avantajlar

Ankara SMMMO İşbirliği Üyelerine Özel Avantajlar

Herkes doğası gereği özel hissedilmek ister. Bir banka düşünün ki size özel kampanyalar, size özel avantajlar, size özel faiz oranlı krediler versin. Tabi bu durum kişiye göre değişiklik gösteremeyeceği için bankalar bu durumu genellikle meslekler ile genellemektedirler. Ancak, belli başlı meslekler dışında çok nadirdir ki genelin dışına çıkan meslekler.

Ancak, bu durumu bir tık öteye götüren bir kampanya ile karşımıza ICBC Bank çıkmaktadır. Öğretmenler, polisler, doktorlar derken mali müşavirler unutulmasın diye ICBC Bank Ankara SMMMO (Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası) üyelerine özel avantajlı kredi imkanı sunmaktadır.

Kredinin Detayları Şöyledir

icbkredi-firsatlari.jpg

ICBC Bank, Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası üyelerine özel kredi için kullanabileceğiniz en uzun vade sayısı 48 ay olmaktadır. Aynı zamanda kredinin avantajlı bir yönü olarak karşımıza farklı vade seçenekleri için uygulanan farklı vade oranları çıkmaktadır. Örnek bir hesaplama ile 10 bin TL bireysel ihtiyaç kredisi kullandığınızı varsayalım. Kullandığınız krediyi 12 ay vade ile % 1.19 faiz oranı ile kullanırken aylık taksit tutarlarınız 913 TL olacaktır. Ancak aynı krediyi 48 ay vade % 1.16 faiz oranı ile kullanacaksınız ve kredinizin aylık taksit tutarları da 287 TL olacaktır. Her iki kredi tutarında da % 0.5 oranında kredi tahsis ücreti kesilecektir ki bu da 50 TL olmaktadır. Krediniz için ortalama olarak hesaplanan hayat sigortası tutarı da 45 TL civarında olacaktır. Bunun dışında kredinizden bir kesinti yapılmamaktadır.

Tekrar belirtelim ki, bu tutar örnek bir tutardır. Farklı bir tutarda ya da vade sayısında kredi kullanabilmek için bankanın şubesi ile görüşmeniz yeterlidir.

ICBC Bank kredi başvurusu yapabilmek için Ankara’ da bulunan ICBC Bank şubelerine gitmeniz yeterli olacaktır. Bankada görüştüğünüz müşteri temsilcisi yardımı ile size özel kredi imkanlarından ya da faiz oranlarından haberdar olabilir ve kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bankanın farklı kredi türleri ya da koşulları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilmek için ICBC Bank resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Ziraat Bankası Vadeli Hesap Nasıl Açılır
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ