Kredi Notu Sorgulama

Akbank Müşteri Numarası Öğrenme

Hangi bankanın müşterisiniz ya da hangi bankaların müşterisiniz. Hangi bankanın müşterisi olursanız olun ilgili bankaya ait olan bir müşteri numarası, bankanın müşterisi olduğunuz anda tarafınıza atanır. Tüm bankacılık işlemleri bu numara üzerinden yapıldığı için hangi banka ile çalışıyor iseniz o bankaya ait olan müşteri numarasını bilmelisiniz. Hangi banka ile çalışılıyor ise o bankadan nasıl müşteri numarası öğreniliyor ise o yollar yardımı ile müşteri numarası öğrenilmektedir. Akbank müşterisi olanlar ve bankacılık işlemlerini Akbank ile gerçekleştirenler Akbank’ a ait olan müşteri numaralarını aşağıda yazılı olan olan yollar aracılığı ile kendilerine en kolay olan yolu seçerek öğrenebilirler.

Akbank’a ait olan vadesiz hesabın tanımlı olduğu bankamatik kartının üzerinde ad ve soyad yazılı olan bir kısım vardır. Bu ad ve soyad yazılı olan bölümün altın da Akbank’ a ait olan müşteri numarası yazılıdır. Bu kısma bakarak müşteri numarası öğrenebilirler. Oturduğunuz yere en yakın olan Akbank şubesine kimlik kartı ile gidilerek bankada ki görevli personel aracılığı ile müşteri numarası öğrenilebilir.

Akbank’a ait olan müşteri numarasını öğrenmenin bir diğer yolu daha vardır. Her bankaya ait olan ve yirmi dört saat ulaşılabilen bir müşteri hizmetleri numarası vardır. Bu numara aranıp müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanıldıktan sonra telefon bankacılığı sayesin de müşteri numarası öğrenilir. Müşteri hizmetleri ile bağlanılan müşteri hizmetleri temsilcisi güvenlik amaçlı arayan kişiye bir kaç tane doğrulama sorusu sorar ve bu sorulan soruların doğru cevaplanması gerekmektedir. Akbank müşteri hizmetlerine ulaşmak için aranabilecek müşteri hizmetleri numaraları 444 2 525 ve 0850 222 25 25’dir. Bu iki numaradan herhangi biri aranılarak Akbank müşteri hizmetlerine ulaşılır ve tarafınıza atanmış olan müşteri numarası öğrenilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.