Akbank Müşteri Hizmetleri

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Akbank, başta ülkemiz olmak üzere Dünya’da tanımış, büyük ve köklü bankalar arasında yer almaktadır. Özel bir banka olan Akbank, bankacılık sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden ve müşteri odaklı bankacılık sistemini benimsemiş bir kuruluştur. Müşteri odaklı bankacılığın uygulanmasında en önemli hizmetlerden biri de “Akbank Müşteri Hizmetleri”dir.

Akbank Müşteri Hizmetleri Genel Bilgiler;

  • Türkiye’nin her yerinden, 444 25 25 / 0 850 222 25 25 no.lu telefonlardan Akbank Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.
  • Yalnızca telefonunuzun tuşlarını kullanarak birçok bankacılık işlemini yapabilirsiniz.

Nasıl İşlem Yapılır?

Akbank Müşteri Hizmetleri’ni aradığınızda direk bağlanmak istiyorsanız, ilk önce 2 tuşuna basın, sonra T.C. kimlik numaranızı tuşlayın. Daha sonra sırası ile 2, 0, 2 tuşlarına basarak beklemeden müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Müşteri temsilcisine bağlandığınızda yapılabilecek işlemler şunlardır;

Müşteri bilgi işlemleri ile, transfer işlemleri, kredi kartı bilgi işlemleri, sık yapılan transfer bilgileri, düzenli ödeme işlemleri (Hesaba havale ve EFT), kredi kartı güncelleme işlemleri, döviz işlemleri, yatırım işlemleri, hisse senedi işlemleri, fatura ve SGK talimat işlemleri, kredi kartı parasal işlemleri, online ödeme işlemleri, GSM TL/ Paket yükleme işlemleri, sanal kart işlemleri, çatı hesabı işlemleri, kredi kartı başvuru ve yenileme işlemleri, nar hesabı işlemleri, fon birikim hesabı işlemleri, chip para/ puan işlemleri, uçuş mil kampanya hizmetleri, neo kart işlemleri, kredi kartı kapama/ aktivasyon işlemleri, sigorta işlemleri v.b. bir çok işlemi yapabilirsiniz. Akbank Müşteri Hizmetleri’ni aradığınızda karşınıza değişik seçenekler sunulacaktır.

  • Kredi kartı işlemleri için basmanız gereken tuş -1-
  • Bankacılık işlemleri için (T.C. kimlik numarası, müşteri numarası ya da hesap numarası girilmesi gerekmektedir) basmanız gereken tuş -2-
  • Kredi kartı ya da banka kartı işlemleri için basmanız gereken tuş -3-
  • Başvuru işlemleri için basmanız gereken tuş -4-
  • Akbank direkt şifre ve destek işlemleri için basmanız gereken tuş -5-
  • Kayıp ya da çalıntı kart bildiriminde bulunmak için basmanız gereken tuş -6-

İngilizce menü için 8 tuşuna basmak gerekmektedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status