Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kredi kartı, herkesin sahip olduğu hatta bazı kişilerin iki üç tane sahiplendiği alışverişlerimizi fırsata dönüştüren bir şeydir. Fakat her zaman sonu güzel bitmeyebilir. Ülkemizde birçok insan kredi kartı borcunu ödeyemediği için zor durumda kalmış ve yıllarca borçlarını kapatmak için çalışmak durumunda kalmıştır. Bilinçli kullanıldığında hayatımızı düzenleyen ve kolaylaştıran bir şey olmasına rağmen çoğu insan bilinçsizce kullanarak kendini zor duruma sokmuştur. Bu durumlarda bankalar tarafından kara listeye alınırsınız ve listeden çıkana kadar yani yaklaşık beş yıl boyunca hiçbir banka size kart vermez. Aynı zamanda kredi de alamazsınız.

Bunun önüne geçmek için ödemelerinizi düzenli bir şekilde yapmanız gerekir. Maaş kartı üzerinden kredi kartı almak her zaman daha kolay ve avantajlı olmuştur. Bu durumda olan bir kişi değilseniz artık banka gişelerine gitmeden internetten rahatlıkla kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Burada ki başvurular genellikle ön başvuru niteliğinde olmakla beraber kabul edilmesi durumunda sizi bankaya gereken evraklarla beraber davet ederler. Bu işlemin sonucunda kartınızın basılması için gerekli işlemleri tamamlamış olursunuz. Başvuru esnasında size sorulan sorular doğrultusunda başvuru sonucunuzu nasıl öğreneceğinizi seçebilirsiniz. E posta yolu ile arama veya sms yolu ile başvuru sonucunuz size bildirilir. Aynı zamanda müşteri hizmetlerini arayarak da başvuru durumunuzu eğer onaylandı ise kartınızın şu an hangi aşamada olduğunu da öğrenebilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile beraber artık uzun uzun beklemek ve uzun prosedürler tarihe karıştı. Artık internetten işlemlerimizi kolayca halledebiliyoruz. Kredi kartı veya kredi başvuru yapmak için bile bankaya gitmemiz gerekmiyor. Bilgilerimizi girdiğimiz de zaten bankalar bizim geçmişimizi kolaylıkla görüp başvurumuzu değerlendiriyorlar. Değerlendirdikleri başvuru durumumuzu da bize bildiriyorlar.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status