Akbank İnternet Bankacılığı Şifresi Öğrenme

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Akbank İnternet şubesi hizmetinden faydalanarak tüm bankacılık işlemlerinizi şubeye veya ATM’lere gitmeden kolay ve pratik bir şekilde dilediğiniz yerden gerçekleştirebilirsiniz. Akbank internet şubesi sayesinde hesaplarınızı ve varlıklarınızı kontrol edebilir, ödeme işlemlerinizi yapabilir ve diğer hesaplar arasında para transferi işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Akbank internet şubesinin kolay anlaşılabilen arayüzü sayesinde tüm kişisel bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Akbank’ın sunduğu hizmet karşılığında canlı piyasa akışlarını takip edebilir, hesap ve kredi kartlarınızı görüntüleyebilir ve tüm ödeme işlemlerinizi kolay bir şekilde adım adım yönlendirilerek gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca mal varlığınızı ve borçlarınızı görüntüleyerek hesabınızı ona göre yapabilirsiniz. Akbank İnternet şubesi hizmetinden faydalanabilmek için ilgili internet sitesine müşteri numaranızı ve şifrenizi girerek kullanabilirsiniz. İnternet şubesini kullanabilmek için şifreniz yoksa nasıl temin edebilirsiniz onu açıklayalım.

Akbank, internet şubesini hizmetinde güvenlik gerekçesi dolayı her kullanıcıdan şifre talep eder. Akbank internet sitesini ziyaret ettiğinizde “şifre al” menüsünü tıklayarak internet şubesi için şifre oluşturma işlemlerinize başlayabilirsiniz. Şifre almak için uygulayacağınız 4 adım vardır. Şifre al menüsüne tıkladıktan sonra T.C. kimlik numaranızı veya müşteri numaranızı girerek giriş yapın.

Daha sonrasında annenizin evlenmeden önceki soyadını ve kartınızın son 4 hanesini yazarak işleme devam edin. Bilgilerinizi doğru şekilde yazdıktan sonra bankaya kayıtlı cep telefon numaranız aracılığı ile telefonunuza tek kullanımlık bir şifre gelecektir. Bu gelen şifreyi “Cep Şifre” bölümüne girerek Akbank İnternet Şubesi için şifre oluşturabilirsiniz. Akbank İnternet şubesi şifre alma işlemleriniz tamamlandıktan sonra bankanın resmi internet sitesini ziyaret ederek site içinde yer alan bireysel bölümünde giriş yapabilirsiniz. İlk defa giriş yaptığınız zaman kullanıcı adı ve şifrenizi değiştirmeyi ve sizin için tanımlanan güvenlik resmini belirlemeyi unutmamanız gerekir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status