Akbank İban Öğrenme

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Küresel finans sisteminin işlemesi için gerekli olan bankacılık faaliyetleri uzun bir süredir ülkemizde de faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu faaliyetlerin sürdürülmesi esnasında beli kanunlar ve kuruluşların denetimi altında olarak işlem yapmak zorundadırlar. Ülkemizde faaliyetlerini sürdüren kamu ve özel bankalar mevcut olup özel bankalardan olan Akbank kendi alanında özgün bir işletme olmaktadır.

Ülkemizin bankalarından olan Akbank 1948 yılında Adana’da kurulmuştur. Akbank’ı Hacı Ömer Sabancı ve bir takım iş adamları ile bir araya gelerek Adana bölgesinde faaliyetlerini sürdüren pamuk işletmelerine kredi sağlamak için kurulmuştur. Aradan geçen kısa bir süre sonrasında İstanbul’a taşınan merkezi ve yıllardır süren yatırımları ile ülkenin önemli bankaları arasında gösterilmektedir. Akbank müşterilerine çeşitli imkanlar tanımaktadır. Müşteriler genelde bankacılık sistemini kullanırken banka şubelerini tercih etmektedir. Son zamanlarda artan ATM sistemleri ve internet bankacılığı ile bankacılık faaliyetleri genişlemektedir.

Müşterilerin hesaplar arası para transferlerini yaparken gerekli olan müşteri numaraları veya IBAN numaralarını ilgili bankadan talep edebilirler. Müşteri temsilcilerinin aranması neticesinde müşteri kendisine ait olan IBAN numarasını öğrenebilir ve para transfer için işleme koyabilir. Müşteri temsilciliği ile iletişime geçmek için 444 2 525 numaralı telefondan iletişime geçmek yeterlidir. İletişimden sonra yapılacak çeşitli güvenlik uygulamaları ile talepleri değerlendiren müşteri hizmetleri uygun kalitede hizmet sunmak için elinden geleni yapmalıdır.

Akbank kendi içinde saygınlığı olan bir banka olmakla birlikte çeşitli ödüllere de sahiptir. Son 3 yıl içerisinde ödül alan Akbank bankacılık sistemi içerisinde faaliyetlerini hem yurt içi hem de yurt dışında yapmaktadır. Müşterileri hizmetleri ile iletişim sonrasında Eft, hesap hareketleri, borç sorgulama, kredi kartı bilgileri, hesap bilgileri veya IBAN bilgilerinin temin edilmesi mümkün hale gelmektedir. Temin edilen bu bilgiler kişiye özel olmaktadır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status