Akbank 10 Bin TL Kredi

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

İhtiyaç kredisi almak isteyen tüketiciler için Akbank’da düşük faizli ve esnek ödeme seçenekli kredi seçenekleri var. 10 bin TL’ye ihtiyacınız varsa; kredinizi 12,24,36 ve artık 48 aya kadar vade seçenekleri ile geri ödeyebilirsiniz. Sigortalı ya da sigortasız olarak alabileceğiniz Akbank 10 bin TL ihtiyaç kredisi için aylık %1,34 faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. İnternetten, mobil şubeden, telefon bankacılığı kanalları ya da SMS ile yapabileceğiniz kredi başvurusundan önce, 10 bin TL kredi aldığınızda değişen vadelere göre aylık taksitler ve toplam geri ödeme tutarlarını okuyucularımız için listeledik…

12 Ay Vadeli 10 Bin TL Kredi 

Akbank‘tan 10 bin TL ihtiyaç kredisi aldığınızda, 12 ay vade seçeneğinden yararlanmak isterseniz; %1,34 faiz oranı ile aylık 922,98 TL taksit ödersiniz. Kredi tahsis ücreti 50 TL olan bu kredi tutarının toplamda 11.075 TL geri ödersiniz. Yıllık maliyet oranı %22,25’dir. 10 bin TL kredi tutarı için yıllık 132 TL kredi hayat sigortası ödersiniz.

24 Ay Vadeli 10 Bin TL Kredi

Kredinizi 24 ay vade seçeneği ile geri ödemek isterseniz; aylık 505 TL taksit ödersiniz. Aylık faiz oranı %1,34 olan bu kredi tutarının kredi tahsis ücreti 50 TL’dir. 10 bin TL ihtiyaç kredisi için 24 ay vadeli olarak geri ödediğinizde toplamda 12.132 TL geri ödersiniz.

36 Ay Vadeli 10 Bin TL Kredi 

Akbank’tan ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, kredi borcunuzu 48 aya kadar vadeler ile geri ödeyebilirsiniz. Borcunuzu düşük taksitler ile geri ödemek için 36 ay vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz. 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi aldığınızda banka; aylık %1,34 faiz uygulamaktadır. Bu kredi tutarı için aylık taksit tutarı 368 TL olur. Toplamda ise 13.250 TL geri ödersiniz. Kredi tahsis ücreti 50 TL olan bu kredinin yıllık maliyet oranı %21,53’dür.

48 Ay Vadeli 10 Bin TL Kredi 

Aylık %1,34 faiz oranı ile alabileceğiniz Akbank 10 bin TL ihtiyaç kredisi için 48 ay vade seçeneğinden yararlanmak isterseniz; aylık 300,57 TL taksit ödersiniz. Kredi tahsis ücreti 50 TL olan bu tutarın toplam geri ödeme tutarı 14.437 TL olur. Yıllık maliyet oranı ise %21,43’dür. 10 bin TL ihtiyaç kredisi için yıllık 132 TL kredi hayat sigortası ödersiniz. Peki, kredinizi nasıl alacaksınız?

Akbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şubeden Başvuru: İhtiyaç kredisi için başvurunuzu size en yakın Akbank şubesinden yapmak isterseniz, başvuru sırasında şu belgeleri yanınızda bulundurmayı ihmal etmeyin;

  • Üzerinde T.C kimlik numarası yer alan nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesinin aslı,
  • Gelir belgesi,
  • İkametgah belgesi

İnternetten Başvuru: Başvurunuzu evinizden yapmak isterseniz, bankanın kurumsal internet adresine giriş yaptıktan sonra, anasayfada yer alan “bugün sizin için ne yapabiliriz?” menüsünden “krediye ihtiyacım var” bağlantısını tıklayın. Açılan sayfada 11 haneli T.C kimlik numaranız ve cep telefonu bilgilerinizi yazarak “hemen başvur” bağlantısından ön başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu sayfadan başvuru yaptığınızda, aylık gelir durumu ve kredi notunuza göre maksimum ne kadar ihtiyaç kredisi alabileceğinizi de öğrenebilirsiniz. Eğer Akbank 10 bin TL ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız; şubeden ya da internetten yapılan başvuruların yanı sıra; T.C kimlik numaranız ve almak istediğiniz kredi tutarını aralarında birer boşluk bırakarak 4425’e SMS atarak da başvurunuzu yapabilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status