60 Vadeli İhtiyaç Kredisi

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilere farklı bankalar tarafından sunulan çok sayıda kredi seçeneği bulunmakta olup ihtiyaç kredisinde en uzun vade olarak sınırlandırma da bulunulmaktadır. Kredi kullanmak isteyen kişilerin uzun vadeleri tercih etmelerinin en önemli nedeni aylık ödeme tutarının düşürülerek borcun daha kolay ödenmesini sağlaması açısından önemlidir.

Kredi Vadeleri Uzuyor 

İhtiyaç kredisi vadeli 36 ay vadeli olarak kullandırılmakta olup daha sonra yapılan değişiklikler neticesinde kredi vadeleri 48 ay olarak güncellenmiştir. Ancak günümüzde ne yazık ki 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin veren hiçbir banka bulunmamakta olup sadece konut kredisi paketlerinde 60 ay vadeli kredi kullanımına izin verilmektedir. Yani 60 ay vadeli konut kredisi kullandırılmakta olup ihtiyaç kredisi 60 ay vadeli olarak kullandırılmamaktadır.

Kredi Vadeleri 60 Aya Çıkacak Mı?

Tüketiciler ve bankalar tarafından 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin verilmesi için yoğun baskı yapmalarına rağmen hala bu konuda bir çalışma bulunmamaktadır. Yani 60 ay vadeli kredi veren bankalar sadece bu kredi paketini konut kredisi kullanımı için sunabilmekte olup ihtiyaç kredisi için kesinlikle 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin vermemektedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

DMCA.com Protection Status