48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar ve Şartları

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar ve Şartları
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Teknolojinin geliÅŸmesiyle birlikte bankalar kredi verme konusunda oldukça geliÅŸmiÅŸtir. GeliÅŸen teknolojiye uyan bankalar, internet ÅŸubelerinden ya da sms yoluyla baÅŸvuru imkanları sunmuÅŸtur. BaÅŸvurunuzu inceleyen bankalar baÅŸvurunuzu onayladığı takdirde çekebileceÄŸiniz kredi miktarını ve faiz oranlarını bildirmektedir. Bu ÅŸekilde kredinizi çekebilirsiniz.

Faiz oranları her bankanın kredi seçeneklerine göre deÄŸiÅŸiklik göstermektedir. Kredi çekilmek istenildiÄŸi zaman en önemli etkenlerden biride bankaların uyguladığı faiz oranlarıdır. Bu faiz oranları ile kredi çekmek isteyen kiÅŸilerin geri ödeme koÅŸulları belirlenmektedir. Aynı zamanda bankaların belirlemiÅŸ olduÄŸu kredi vade imkanları da oldukça önemli olan bankalardan bazıları 48 ay vadeli kredi imkânı vermektedir.

48 Ay Vadeli Ä°htiyaç Kredisi Veren Bankalar

Ülke çapında birçok banka vade oranı olarak 48 aya kadar vade vermektedir. Bu kiÅŸinin geri ödeme durumuna göre belirlenerek oluÅŸturulmaktadır. Ä°htiyaç kredisi veren bankalar da geçerli olan bu yöntem kiÅŸilere kolaylık saÄŸlamaktadır. Aynı zamanda ihtiyaç kredisi kaç ay, olarak gelen sorulara ise 6 ile 48 aya kadar ulaÅŸan vade imkanları sunmaktadır. Ä°ÅŸte 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar:

Halkbank

Ä°htiyaç kredisi kapsamında 100.000 TL deÄŸerindeki kredi için 48 ay vade uygulamaktadır. Kredi 52 lira deÄŸerinde dosya masrafı içermekte ve aylık faiz oranı %1.43 deÄŸerindedir. Dosya masrafsız kredi çekmeniz durumunda ise faiz oranı %1.49 deÄŸerindedir.

Vakıfbank

50.000 TL deÄŸerindeki ihtiyaç kredisi için 3 ile 48 ay vade uygulayan Vakıfbank %1,20 deÄŸerinde faiz oranı uygulamaktadır.

bankalarin-ihtiyac-kredisi-sartlari.jpg

Ziraat Bankası

Ä°htiyaç kredisi için 50 bin deÄŸerindeki kredide masrafsız %1,49 deÄŸerinde faiz uygularken masraflı almak isteyen kiÅŸiler için 1,44 oranına düÅŸmektedir.

Garanti Bankası

Garanti bankası müÅŸterilerine 150 bin deÄŸerindeki ihtiyaç kredisi için %1,20 deÄŸerinde faiz oranı uygulamaktadır.

Akbank

Banka 10.000 TL deÄŸerinde kredi çekmek isteyen kiÅŸiler için %1,39 deÄŸerinde faiz oranları uygulamaktadır.

Bankaların Şartları

48 aya kadar vade oranı normal ihtiyaç kredisi ÅŸartları ile aynıdır. Ä°lk olarak bakılan kiÅŸinin kredi notudur. 48 ay vadeli bir kredi için baÅŸvuru yapıldığında baÅŸvuru için kiÅŸinin kredi notuna bakılır. Bu kredi notu kiÅŸinin finansal geçmiÅŸi ile alakalıdır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar ve Şartları İle Alakalı Kredi Notu Sorgulama Yazıları

DMCA.com Protection Status