48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar ve Şartları

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar ve Şartları
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bankalar kredi verme konusunda oldukça gelişmiştir. Gelişen teknolojiye uyan bankalar, internet şubelerinden ya da sms yoluyla başvuru imkanları sunmuştur. Başvurunuzu inceleyen bankalar başvurunuzu onayladığı takdirde çekebileceğiniz kredi miktarını ve faiz oranlarını bildirmektedir. Bu şekilde kredinizi çekebilirsiniz.

Faiz oranları her bankanın kredi seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Kredi çekilmek istenildiği zaman en önemli etkenlerden biride bankaların uyguladığı faiz oranlarıdır. Bu faiz oranları ile kredi çekmek isteyen kişilerin geri ödeme koşulları belirlenmektedir. Aynı zamanda bankaların belirlemiş olduğu kredi vade imkanları da oldukça önemli olan bankalardan bazıları 48 ay vadeli kredi imkânı vermektedir.

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Ülke çapında birçok banka vade oranı olarak 48 aya kadar vade vermektedir. Bu kişinin geri ödeme durumuna göre belirlenerek oluşturulmaktadır. İhtiyaç kredisi veren bankalar da geçerli olan bu yöntem kişilere kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda ihtiyaç kredisi kaç ay, olarak gelen sorulara ise 6 ile 48 aya kadar ulaşan vade imkanları sunmaktadır. İşte 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar:

Halkbank

İhtiyaç kredisi kapsamında 100.000 TL değerindeki kredi için 48 ay vade uygulamaktadır. Kredi 52 lira değerinde dosya masrafı içermekte ve aylık faiz oranı %1.43 değerindedir. Dosya masrafsız kredi çekmeniz durumunda ise faiz oranı %1.49 değerindedir.

Vakıfbank

50.000 TL değerindeki ihtiyaç kredisi için 3 ile 48 ay vade uygulayan Vakıfbank %1,20 değerinde faiz oranı uygulamaktadır.

bankalarin-ihtiyac-kredisi-sartlari.jpg

Ziraat Bankası

İhtiyaç kredisi için 50 bin değerindeki kredide masrafsız %1,49 değerinde faiz uygularken masraflı almak isteyen kişiler için 1,44 oranına düşmektedir.

Garanti Bankası

Garanti bankası müşterilerine 150 bin değerindeki ihtiyaç kredisi için %1,20 değerinde faiz oranı uygulamaktadır.

Akbank

Banka 10.000 TL değerinde kredi çekmek isteyen kişiler için %1,39 değerinde faiz oranları uygulamaktadır.

Bankaların Şartları

48 aya kadar vade oranı normal ihtiyaç kredisi şartları ile aynıdır. İlk olarak bakılan kişinin kredi notudur. 48 ay vadeli bir kredi için başvuru yapıldığında başvuru için kişinin kredi notuna bakılır. Bu kredi notu kişinin finansal geçmişi ile alakalıdır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar ve Şartları İle Alakalı Kredi Notu Sorgulama Yazıları

DMCA.com Protection Status